Dr. Jart Cicapair Ürünleri

Birçok cilt kremini ne yazık ki Türkiye’de bulmak ya çok zor ya da çok pahalı. Ancak Amerika’dan doğrudan kendiniz alırsanız çok daha uygun fiyatlara ve her ürünü sipariş verebilirsiniz. Dr. Jart Cicapair ürünleri de bunlardan biri. Bu ürünleri hem satın alma, hem kargolama hem de gümrükleme noktasında tüm işlemlerinizde size yardımcı olacak ve adresinize kadar teslimini takip edeceğiz. Nasıl mı? Haydi başlayalım.

 

 

Dr. Jart Cicapair Hakkında

 

Dr. Jart Cicapair, yüksek gotu kola konsantrasyonu ile kızarıklık veya tahrişten mustarip ciltler için ideal bir kremdir. Cildi korurken kızarıklığı kamufle ederek renk düzeltme olanağı da sağlayan Dr. Jart Cicapair, bütün cilt tipleri için kullanıma uygundur.

 

 

Yoğun dokusu sayesinde yıl boyu kuru ciltler için idealken, özellikle kış aylarında karma ve yağlı ciltler için biçilmiş kaftandır. Biraz kalın bir kıvama sahip bu ürün güneş kremi ve gece maskesi kullanımlarından önce uygulanmalıdır. Eğer başka güneş kremi veya gece maskesine benzer herhangi bir ürün kullanmıyorsanız Dr. Jart Cicapair’i rutinlerinizin en son aşamasında uygulayabilirsiniz.

 

 

Dermatolog tarafından test edilerek onaylanmış olan Dr. Jart Cicapair, renklendiriciler, silikonlar, parabenler, formaldehitler veya formaldehit salıcı maddeler, ftalatlar, oksibenzon, kömür katranı, hidrokinon, triklokarban ve triklosan içermez. Uyumadan 20 dakika önce sürerek emilimine izin verin ve ertesi sabah uyandığınızda yüzünüzü durulayın.

 

 

Gotu Kola Bitkisinin Etkisi

 

Gotu kola, kozmetik alanında kullanılan en iyi bileşenlerden bir tanesidir. Son zamanlarda oldukça popüler olan gotu kolayı yalnızca Asya değil aynı zamanda en popüler batı markalarının ürettiği pek çok ürün içeriğinde de görebilirsiniz. Faydaları göz önüne alındığında bakım rutininize dahil etmeniz gereken bir bileşendir. 

 

 

Gotu kola, cica ve kaplan otu gibi isimlerle de bilinmektedir. Gotu kola, ağırlıklı olarak Asya'da yetişen ve güçlü bir antioksidan güce sahip, tahriş olmuş ciltleri rahatlatan ve yaraların iyileşmesine yardımcı olan bir bitkidir. Kaplan otu adı, Asya'da kaplanların kendi yaralarını iyileştirmek için bu çimenlerin üzerinde yuvarlanmasından gelmektedir. Egzama, hassas veya tahriş olmuş ciltlerin yanı sıra sivilceli ciltlerin tedavisinde tavsiye edilen Gotu kola, cildimizdeki kolajen türlerinden birinin üretimini teşvik ederek daha sıkı görünmesini sağlar ve güneşin neden olduğu hasarı azaltmaya yardımcı olur.

 

 

Dr. Jart Cicapair Sipariş

 

Dr. Jart Cicapair ürünlerini sipariş vermek için Dr. Jart’ın kendi sitesi başta olmak üzere birçok siteden sipariş verebilirsiniz. Bunu ise isterseniz Benim için al servisimizle, isterseniz de Paket Oluştur servisimizle sipariş verebilirsiniz. Her iki servisimizin de detaylarını aşağıdaki videolarımızda edinebilirsiniz. Eğer videolarımızı izledikten sonra aklınızda soru işareti oluşursa Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp