Dr Browns Biberon

Bebeğinize birçok civcivli, renkli renkli, pahalı biberonları aldınız ancak hiçbirini beğenmedi ve kabul etmedi mi? Dr Browns Biberonu deneyin. Yılların verdiği tecrübe, değişmeyen tasarımı ile Dr Browns Biberonları reddeden bebek neredeyse yok. Pahalı ürünlere geçmeden evvel Dr Browns Biberonları deneyin.

 

 

Dr Browns Biberon Hakkında

 

Dr. Brown’s 20 yılı aşkın süredir her yerdeki ebeveynlerden ilham alarak hem ebeveynler için mükemmel işlevselliğe sahip hem de bebeklerin sağlığına odaklanan ürünler geliştiren bir markadır.

 

 

Emzik ve biberon uçları meme şeklinde tasarlanarak, uygun bir kavrama ve daha doğal bir biberonla besleme deneyimi için doğru konturlu olması amaçlanmıştır. Her emzik aynı doğa akışı sağlayacak şekilde dizayn edilir ve üretilir. 884 bebek üzerinde yapılan kapsamlı bir çalışmada, bebeklerin %93'ünün meme şeklindeki emziğini kabul ettiği gözlemlenmiştir.

 

 

Başlangıçta ABD'de bir doktor tarafından tasarlanan Dr Browns Biberonları, şimdilerde ise Birleşik Krallık Sağlık Uzmanlarının %92'si kolik semptomlarının giderilmesi için Dr Brown'ın Options + ™ şişelerini önermektedir. Kolik semptomların gelişmesini önlemenin tedavi etmekten daha iyi olduğu düşüncesiyle antikolik şişelerin doğumdan itibaren kullanılması tavsiye edilmektedir.  Benzersiz dahili havalandırma sistemi, hava bu kolik semptomlara neden olabileceğinden ötürü, havayı bebeğin beslemesinden uzaklaştırma fonksiyonuna sahiptir.

 

 

14 yıldır aralıksız olarak American Baby Bests ödüllünü alan Dr Browns Biberon ürünleri kolik sancısını optimum düzeyde azaltırken bebeklerin beslenme kalitesini desteklerden kolik hıçkırıklarını önleyerek de bebeklerin uyku kalitesini yükseltir. Dr Browns Biberonları A, C ve E vitaminlerinin daha uzun süre korunmasını sağlayarak bebeğin sağlıklı gelişimine de destek olur. İçerisindeki doğal hava akış sistemi sayesinde biberonun içine giren hava anne sütü ve mama ile temas etmediği için hava kabarcıklarının olumsuz etkileri önlenmiş olur. Böylelikle bebekler daha rahat uykuya dalar.

 

 

Biberonlar, biberon emzikleri, yalancı emzikler ve alıştırma bardakları gibi doğumdan itibaren her bebeğin beslenmesi için geniş bir ürün yelpazesi sunar. BPA içermeyen yapısı sayesinde Dr. Brown’s Options Serisi biberonlar gaz sancılarını azaltmaya ve besin içerisindeki vitaminlerin korumaya yardımcı olur. Birbirine uyumlu parçalarıyla kolayca monte edilebilen Dr. Brown’s Alıştırma Bardakları özel valf sistemine sahiptir ve kolay temizlenebilir. Dr Browns Biberon yumuşak uçlu alıştırma bardağı bebeklerin bardak içmeye alışma sürecine destek olurken sadece çekildiğinde sıvı akışına izin veren mekanizmasıyla da bebeğin güvenle su tüketmesine yardımcı olur.

 

 

Dr Browns Biberonları prematüre, emme güçlüğü çeken, yarık dudaklı ya da damaklı bebekler için de özel üretilmiş ürünler sunmaktadır. Bu amaçla üretilen Dr. Brown’s Medikal Biberon ve Dr. Brown’s Doğal Akış Biberon emzikleri bebeklerin kolay beslenmesine yardımcı olmaktadır. Dr.Brown’s Özel Beslenme Sistemi ise akışı kontrol eden emniyet mekanizması ve valf sistemi sayesinde vakum gücü az olan bebekler için kolaylık sağlamaktadır.

 

 

Dr Browns Biberon Satın Al

 

Peki nasıl satın alacaksınız? Oldukça basit aslında. Dr Browns Biberonları Amazon.com’da yani Amazon Amerika’da satılıyor. Bu nedenle rahatlıkla isterseniz Benim için al, isterseniz Paket Oluştur servisimizi kullanabilirsiniz. Bebeğinizin sadece Dr Browns Biberonları değil, supplement ihtiyaçları, mama, bebek bezi gibi aklınıza gelen her ürünü sipariş verebilir, paketlerinizi birleştirebilir, kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz. Detaylar için Whatsapp hattımızdan da bize yazabilirsiniz. Servislerimizin kısa videoları hemen aşağıdadır.

 

 

Diğer Konular
whatsapp