BLOG YAZILARI

- Dove Ultimate Glycerin

Yaz aylarının en sıcak günleri olan ağustos ayının ilk haftası belki de en çok ihtiyaç duyulacak ürünlerden bir tanesi terleme karşıtı ürünlerdir. Her mevsimin ihtiyacı olsa da bu zamanlarda hiç kullanmayanlar bile tercih ediyor. Sizler için bu amaca hizmet edecek Dove Ultimate Glycerin ürününü gümrükten geçirerek adresinize teslim ediyoruz. Detaylar içeriğin devamında.

 

 

 

Dove Ultimate Glycerin Hakkında

 

Koltuk altı tahrişine sebep olmayan Dove Ultimate terlemeyi önleyici deodorant Glycerin Dove tarafından formalize edilmiştir. Ürünün özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Su bazlı bir formüle sahiptir, pürüzsüz koltuk altı için Gliserinli olarak tasarlanmıştır.
  • Hassas koltuk altları için uygundur, rahat ve bakımlı hisssettirir.
  • Cilt dostudur, tahrişe sebep olmaması amacıyla alkol oranı %0 olarak formalize edilmiştir.
  • Koruması 48 saat boyunca sürmektedir, koltuk altınız için bakım yaparken terlemeyi de önler.
  • Hipoalerjenik olan çiçeksi, odunsu ve aleo vera kokuları ile bezenmiştir.
  • Terleme önleyici olan deodorant çubuğu eşit ölçüde kapatıcılık için kolay kullanıma özel tasarlanmıştır.

 

 

 

 

Dove Ultimate Glycerin formül olarak içindeki etken madde ve aktif olmayan bileşenler olarak şunları ihtiva eder:

  • Etken madde: %12,5 oranında Alüminyum seskiklorohidrat
  • Aktif olmayan bileşenler: Su (aqua), siklopentasiloksan, C12-15 Alkik benzoat, sentetik balmumu, gliserin, kalsiyum klorür, setil PEG/PPG-10/1 dimetikon, glisin, koku (parfüm), helianthus annuus tohum yağı.

Ürünün genel kullanım amaçlarına bakıldığında; terlemeyi önleyici pürüzsüz bir koltuk altı, gliserin gibi cilt besleyici özelliği ile daha esnek bir cilt hareketli zamanlarda 48 saat kesintisiz korunma ve daha taze hoş bir koku olduğu görülmektedir. 

 

 

Dove Ultimate Glycerin

 

 

Dove dünyanın neredeyse her yerinde tercih edilen en bilindik temizlik ve bakım ürünü üreticilerinden bir tanesidir. Her geçen gün ürün yelpazesini genişletmeyi ve Pazar payını artırmayı hedeflemektedir. Bunun için son teknolojiyi ve alanında uzman çalışanları ile ortaya yeni formüller koymaktadır. Bunu yaparken de hassas ciltlere karşı hassas bir şekilde çalışma yürütmektedir.

 

 

 

Dove Ultimate Glycerin

 

Dove Ultimate Glycerin Sipariş

 

Dove’un Amerika Birleşik Devletleri resmi internet adresinde tüm ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Direkt olarak resmi siteden veya satış desteği veren department store’lardan alışveriş yapabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kargo ve gümrük işlemlerinde sorunlar çok yaşanıyor. Bu sorunların yaşanmaması ve tüketicilere daha rahat bir alışveriş keyfi sunmak için bizler süreci sizin yerinize yönetiyoruz. Benim için al hizmetimiz ile ürünü sizler için satın alıyor, gümrükten geçiriyor ve Türkiye adresinize ulaştırıyoruz. Paket Oluştur hizmetimiz ile de satın alacağınız ürünün sürecini sizler için yönetiyoruz. Her iki durumda da sorunsuz bir şekilde Türkiye adresine ürünü teslim ediyoruz. Hizmet detayları için videolardan faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.