Doterra Türkiye

Doterra 2020 yılının başından beri en çok tercih edilen, en çok gönderim yaptığımız markaların / ürünlerin başında geliyor. Doterra hem kullanıcılarına para kazandırdığı, hem de talebin yoğun olması sebeboyle, hem satıcıların hem de kullanıcıların ilgisiniz çekiyor. Fakar hemen herkesin aklında soru işareti olan, peki Türkiye’ye nasıl getirtirim sorusunun cevabını bu makalemizde vereceğiz.

 

 

Doterra Hakkında

 

Doterra Utah, Amerika merkezli, çok da yeni sayılmayacak bir marka. Özellikle essential oils diye tabir edilen yağlarıyla, hem sağlığınızı üst seviyeye çıkarıyor, hem de psikolojik ya da fizyolojik tedavilerde kullanmanıza olanak sağlıyor. Essential Oils serisinin sonrasında, Doterra’ya gelen yüksek taleple, ürün gamını artıran ve genişleten Doterra, güncel olarak tabletler, kremler, özel setler gibi birçok farklı ürün yelpazesiyle satışa sunuluyor.

 

 

Nasıl Sipariş Vereceksiniz

 

Doterra, üyelik sistemiyle çok daha uygun fiyata alabileceğiniz ve satın alırken de para kazanabileceğiniz bir sisteme sahip olduğu için kendiniz satın alabilirsiniz. Türk kredi kartının da geçtiği Doterra’dan dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Yapmanız gereken kargo adresi olarak, size vereceğimiz Amerika adresinizi girmek. Doterra paketinizi bize gönderecek, biz ise size kargo ve gümrük ücretini ileteceğiz. Ödemeniz ardından ise, tüm gümrük işlemlerinizi tamamlayarak Türkiye adresinize teslim edeceğiz.

 

 

Gümrük İşlemleri Nasıl Olacak

 

Tüm gümrük işlemlerinizi Amerikasepetim olarak biz yapacağız. Sizden bilgi, belge vs istemeyeceğiz. Aylık olarak herhangi bir limitiniz de bu sayede olmayacak.

 

 

Likit Ürünler Gümrükten Geçer Mi

 

Evet geçer. Amerikasepetim olarak gümrük işlemlerinizi kurumsal olarak yapmamızdan dolayı herhangi bir limitiniz bulunmamaktadır.

 

 

Doterra siparişleriniz, Amerika adresimize ulaştıktan sonra 1 hafta içerisinde gümrük işlemleri de tamamlanarak adresinize teslim edilecektir.

 

 

Ürün ücretine ek olarak kargo ücretiniz ve gümrük vergisi masraflarınız olacaktır. Gümrük ücreti masraflarınızı Whatsapp destek hattımızdan ya da mail hattımızdan öğrenebilirsiniz.

 

İsterseniz Doterra siparişlerinizin yanına, başka websitelerinden ya da firmalardan satın aldığınız ürünleri de ekleyebilir ve kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz.

 

Aklınıza takılan tüm sorular için ister Whatsapp destek hattımızdan, isterseniz de mail hattımızdan bize danışabilir, yardım alabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp