Dose And Co Kolajen

Hayatımıza yeni giren kolajen ürünlerine bir yenisi daha Khloe Kardashian girişimiyle eklendi. Dose and Co kolajen ürünlerini sizin için satın alıyor, kargo ve gümrük işlemlerinizi yapıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Dose and Co Kolajen Hakkında

 

Yeni Zelanda merkezli Dose And Co markası, yapay tatlandırıcı, renklendirici, dolgu maddesi ve bağlayıcı içermeyen %100 doğal bir kolajen markasıdır. Dose And Co, aynı zamanda plastik paketlemelerden de uzak durarak gezegenimize zarar vermeden üretimini sürdürür. Doğa ve çevre dostu olmayı ilke edinmiş olan bu marka, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmez ve hayvan dostu bir prensiple çalışır.

 

 

Dose And Co, ürünlerinin arasına vegan seçeneğini de ekleyerek daha fazla tüketiciye ulaşmayı başarmış bir markadır. Kolajenin bitkilerden üretilme gibi bir imkânı olmadığı için vegan seçeneği sadece Pea protein tozu ürününde vardır.  Aynı zamanda bütün ürünlerinin glutensiz olduğunu da söylemek mümkündür.

 

 

Dose And Co, inek ve sığırlardan sağladığı kolajeni hem kremalarında hem tozlarında hem de ek takviye olarak kullanılabilecek proteinlerinde kullanıma sunmuştur. Organik yaşamın, organik gıdaların ve takviyelerin bulunmasının oldukça zor olduğu bu devirde kolajen takviyesi almak çok önemlidir.

 

 

Dose And Co Kolajen Kremaları

 

Cilt sağlığı ve güzelliğini koruyan, tırnakları güçlendiren, kalp-dolaşım sisteminin verimli çalışmasını sağlayan ve iç organların sağlığını korumayı destekleyen kolajenin faydaları saymakla bitmez. Günlük rutine uygulanması çok basit olan Dose And Co kolajen protein takviyesini siyah çaya veya bitki çaylarına, sıcak çikolataya, smoothieye, süte veya suya katarak günlük alınması gereken kolajen miktarı kolaylıkla alınır. Vanilya, karamel, çikolata, Hindistan cevizi gibi farklı aroma seçenekleri mevcuttur.

 

 

Dose And Co Deniz Kolajen Tozları

 

Dose And Co markası, vanilla aromalı ve aromasız seçenekleriyle deniz kolajenli tozları da satışa sunmaktadır. GDO içermeyen, sürdürülebilir kaynaklı balıkların pullarından yapılmış olan deniz kolajenli toz, soğuk suda çözünebilen bir yapıya sahiptir ve biyolojik olarak kullanılabilirliği yüksektir.

 

 

Dose And Co Kolajen Protein Tozları

 

Enerjiyi ve kas gücünü artırmak, kas iyileşmesini desteklemek için kullanılan bu toz karışım, düşük şekerlidir ve süt tozu, peynir altı tozu, peynir altı suyu proteini ve doğal vanilya aroması içerir. Çikolata ve vanilya aromalı Dose And Co kolajen protein tozları smoothie, kahve ve çaylara eklenerek günlük kolajen ihtiyacını karşılar.

 

 

Dose and Co Kolajen Satın Al

 

Dose and Co Kolajen ürünlerini sipariş vermeniz aslında sandığınızdan çok daha kolay. Dose and Co, kendi sitesinde Türk kredi kartları kabul ettiğinden, isterseniz Benim İçin Al, isterseniz Paket Oluştur servislerimizi kullanabilirsiniz. Her iki servisimizi de nasıl kullanacağınız detaylarına hemen aşağıdaki videolarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp