Dior Idole Boots

Talep ettiğiniz Dior ürünleri satın almalarında Amerikasepetim servislerinden size uygun olanı seçerek siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gümrük, kargo ve vergi işlemlerinin sizler için tamamlandığı alışverişlerde teslimat sürecini rahatlıkla takip edebilirsiniz. İçeriğe göz atmaya devam ederek Amerikasepetim ile ilgili bilgilendirmelere ve Dior Idole Boots ürün özelliklerine ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Dior Idole Boots Hakkında

 

Dior, 1948 yılında kurulan aksesuar, hazır giyim, ayakkabı, çanta, kozmetik ve deri ürünlerin üretimini ve satışını gerçekleştiren global bir markadır. Dior etiketli ürünlerde kadın, erkek ve çocuk giysileri, ayakkabı ve çantaları bulunmaktadır. Lüks bir marka olan Dior, dünya genelinde 200'den fazla mağazaya sahiptir. 

 

 

 

 

 

Dior’un eşsiz tasarımlı ürünleri her kategoride geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Ayakkabı ürünlerinde bot, çizme, spor ayakkabı, sneakers, topuklu ayakkabı, sandalet ve daha pek çok çeşidiyle 1000’e yakın model bulunmaktadır. 

 

 

Dior Idole Boots

 

 

Klasik modellerin yanı sıra farklı tasarımlara sahip Dior ayakkabılarda kalite ve performans en önemli özelliklerdendir. Birçoğu deri malzemeden üretilen Dior ayakkabıların kadın, erkek, çocuk ve unisex modelleri bulunmaktadır. Koleksiyon ürünlerinde ise üst ve alt giyimle uyumlu ayakkabılara rastlanmaktadır. 

 

 

Dior Idole Boots

 

 

Dior bot kategorisinde yer alan ürünlerden biri de Idole modelidir. Dana derisinden üretilen Dior Idole Boots, diz altında biten bir boya sahiptir. Kauçuk tabanlı Idole çizme/bot, parlak yapılı bir formda tasarlanmıştır. 3 cm’lik topuklu bot hem günlük kullanıma hem de şık kombinlerle kullanıma son derece uygundur. 

 

 

Dior Idole Boots

 

 

Dior Idole Boots İtalya’da üretilmiştir. Turuncu tabanlı Idole botun üst kısmında, bot yanlarında yer alan kırmızı bir CD amblemi bulunmaktadır. Yandan fermuarlı olan Idole botta, rahatlık ve konfor gözetilmiştir. Idole ayağı yormadan saran ve rahat bir taban ile destekleyen tasarımıyla şık bir Dior ayakkabı modelidir. 

 

 

Dior Idole Boots

 

 

1.890 $ üzerinden satışa sunulmuş Dior Idole Boots, 60’lar modasını yansıtan bir duruşu vardır. 34 numaradan 41 numaraya kadar numara seçeneği bulunan Idole botların Amerika Birleşik Devletleri eyaletlerine teslimatı bulunmaktadır.

 

 

Dior Idole Boots

 

 

Aynı modelin beyaz üzerine sarı taban ve sarı logodan oluşan versiyonu da bulunmaktadır. Her iki model de etek ve elbiseler ile kombin yapmaya müsaittir. 

 

Dior Idole Boots Sipariş

 

Dior’un ayakkabı kategorisine ait Idole Boots ürününün siparişini, Benim İçin Al veya Paket Oluştur hizmetlerinden dilediğinizi kullanarak verebilirsiniz. Amerikasepetim’in hazırlamış olduğu bu servislerin arasındaki tek fark, ürünlere ait satın almaların da hizmete dahil edildiği ve %8 banka komisyonunun bulunduğu Benim İçin Al servisidir. İki hizmet türünde de yurt dışı siparişleri güvenli bir şekilde adresinize teslim edilmektedir. Merak ettikleriniz ve sorularınız için aşağıdaki videoları ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp