Dior Çanta

Birbirinden farklı stilleri bulunan Dior çantaları satın almak istediğinizde servislerimizi tercih ederek güvenilir bir alışveriş süreci izleyebilirsiniz. Sizin için üstlendiğimiz vergi, kargo ve gümrük işlemleriyle birlikte yurtdışı alışverişlerinizi daha pratik bir şekle dönüştürdüğümüz hizmet açıklamalarına ve Dior çanta çeşitlerine yazının devamından ulaşabilirsiniz.  

 

 

 

Dior Çanta Hakkında

 

1946 yılında Fransa’da kurulan Dior, tekstil, parfümeri, kozmetik ve aksesuar alanlarında dünyaca ünlü bir isim haline gelmiştir. Kaliteden ödün vermeyen tarzları, yüksek segmentteki işçilikleri ve başarılı tasarımcıları ile çanta sınıfında da en çok tercih edilen markalar arasında ilk sıralardadır.  Klasik ve zarif tasarımlarıyla çanta kategorisinde sınırsız seçenek imkânı sunan Dior, her ortama uyum sağlayabilecek, zamansız ve yatırımlık çanta modelleri üretmektedir. 

 

 

 

 

Dana derisi, keçi derisi ve kuzu derisi ile hazırlanan Dior çantalar, süet, rugan, kadife, parlak görünüm, mat görünüm ve daha pek çok farklı stillerde kalabalık bir koleksiyona sahiptir. Aynı tarzdaki çantaların küçük, büyük, kare, yuvarlak gibi farklı modellerdeki versiyonları da bulunmaktadır. 

 

 

Dior Çanta

 

 

Sınırsız renk seçeneği ile birlikte yumuşak ve sert dokulu Dior çanta çeşitlerinin yer aldığı kategoride, zincir askıların yanı sıra bez/deri askılar da kullanılmaktadır. Klasik desensiz formdaki bel çantaları, kol çantaları, çapraz çantalar ve evrak çantaları Dior’un en çok tercih edilen imza modelleridir.  

 

 

Dior Çanta

 

 

Omuz askılarının değişebildiği birçok çanta modeli de bulunmaktadır. Özellikle clutch çantalar için hem omuz hem de el çantası olarak kullanabilme seçeneği sunulmaktadır. Küçük ve orta boy çantalar ebat olarak minimal olsalar da iç hacimlerinin genişliği sayesinde birçok eşya alabilmektedir. 

 

 

Dior Çanta

 

 

Çanta aksesuarlarının da satıldığı Dior çanta kategorisinde, seyahat çantaları ve sırt çantaları da bulunmaktadır. Bazı Dior çanta modellerinde ‘Chirstian Dior’kabartması yer alırken, bazılarında ‘CD’ kısaltması, bazılarında da harflerin tek tek aksesuar haline getirilmiş ‘DİOR’ ayrıntısı mevcuttur. 

 

 

Dior Çanta

 

 

Dior çanta orijinalliği iç astara yerleştirilen ve üzerinde 8 haneli sayı ve harflerden oluşan aynı zamanda Chirstian Dior- Mide In Paris baskısı bulunan deri parça ile anlaşılabilmektedir. Dior çanta satın alırken mutlaka 8 basamaklı kod ve üretim yeri kontrol edilmelidir. 

 

 

Dior Çanta

 

 

Dior Çanta Sipariş

 

Sipariş etmek istediğiniz Dior çanta modelini, Amerikasepetim servis kanallarını kullanarak yapabilirsiniz. Paket Oluştur ve Benim İçin Al hizmetlerinden oluşan uygulamalar ile yurt dışı siparişlerinin gümrük ve vergi işlemlerini tamamlayarak, satın aldığınız ürün veya ürünleri adresinize teslim ediyoruz. Sipariş etmek istediğiniz ürün linklerini ve adres bilgilerinizi tarafımıza göndermeniz ardından Amerikasepetim hizmetleri devreye girerek gerekli ödeme işlemlerinin sonuçlanmasıyla ürünü temin etmektedir. Aşağıdaki videolardan hizmetlerimiz hakkında daha geniş ve ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp