Dennis Gross Ürünleri

Amerikasepetim ile yeni tanışanlar için bugünkü misafirimiz Dennis Gross. Kozmetik ürünleri gelmez, gümrükten geçmez, ya nasıl yapsak, biriyle mi getirtsek gibi sorularınızın cevabı olarak `siz dilediğiniz gibi alışverişinizi yapın, biz adresinize teslim edeceğiz` diyoruz. Dennis Gross ürünleri de buna dahil, nasıl mı? Hadi başlayalım.

 

 

Dennis Gross Hakkında

 

Dennis Gross, marka ile aynı adı taşıyan, eski bir cilt kanseri araştırmacısı ve dermatolog olan Dr. Dennis Gross tarafından kurulan ve cilt ürünleri üreten bir markadır. Formüllerini sürekli olarak güncelleyen ve geliştiren Dennis Gross, her daim en yüksek güvenlik standartlarına bağlı olarak mümkün olan en yüksek performansı elde etmek için çabalıyor. Dennis Gross, daha iyi bir cilde sahip olmak için cilt sağlığını riske atabilecek uygulamalardan uzak durarak tamamen güvenli ve sağlıklı çözümler sunuyor.

 

 

Modayı değil sağlıklı sonuçları önemseyen Dennis Gross, paraben içermeyen, ftalat ve sülfat içermemesinin yanı sıra tamamen vegan maddelerle üretilen ürünler vadediyor. Dennis Gross bu zamana kadar kimileri hala sağlık denetleyicileri tarafından yasaklanmamış olan 1650’den fazla maddeyi kara listesine aldı.

 

 

Dennis Gross tamamen doğadan ilham alıyor ve bilimsel olarak kanıtlanmış formülleri kullanıyor. Eğer fiziksel görselinizi koruyup geliştirmenin yanı sıra bunu aynı zamanda sağlıklı bir şekilde yapma hassasiyeti taşıyorsanız Dennis Gross’u mutlaka denemenizde fayda var. Kolajenler, vitaminler, göz altı ve cilt serumları, güneş koruma kremleri, nemlendiriciler, soyulmaya karşı önleyiciler, çatlak gidericiler, akne ve leke gidericiler gibi pek çok ürünü içerisinde barındıran oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip marka, aynı zamanda çeşitli klinik ve teknolojik ürünlerde sunuyor.

 

 

Yağlı, hassas, kuru, normal ve daha fazlası olarak cilt tipinize göre çözümler sunan Dennis Gross, hemen her cilt türüne ve hatta cilt rengine göre özel olarak geliştirilmiş ürünler barındırıyor. Dennis Gross, internet üzerinden yaptığı seminerlerle (webinar), özel uzman sınıfları oluşturuyor ve her hafta özel olarak belirlenen cilt bakım konuları hakkında uzmanlardan tavsiye almanızı sağlıyor. Bu webinarlara katılım sağlayabilmek için önceden küçük bir form doldurmanız yeterli oluyor. Tamamen ücretsiz olarak bu eşsiz hizmetten faydalanabiliyorsunuz.

 

 

Dennis Gross Satın Al

 

Dennis Gross ürünleri, kendi sitesi dışında high-end kozmetik ürünleri satışı yapan luxury sitelerde mevcut. Goop gibi, sephora gibi. Nasıl sipariş vereceğiniz aslında zor değil, iki farklı servisimiz var ve ikisinin de açıklamalı videoları hemen aşağıda. Ancak asıl aklınızı kurcalayan `tamam alalım da gümrük nasıl olacak`. O konuda ise tüm gümrük işlemlerinizi biz yapıyoruz, firma olarak. Bu nedenle de hem ürün kategori anlamında hem de adet anlamında hiçbir limitiniz bulunmuyor. İstediğiniz ürünü istediğiniz adette alabiliyorsunuz. Aklınız takılan, cevabını bulamadığınız sorular içın sizi Whatsapp hattımıza bekliyoruz.

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp