BLOG YAZILARI

- Davids Vegan Diş Macunu

Tamamen doğal, vegan bir diş macunu markası arıyorsanız Davids diş macunu tam size göre. Amerika’dan getirmek istediğiniz Davids vegan diş macunlarını, sizin için satın alıyor, kargo ve gümrük işlemlerinizi yapıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Davids Vegan Diş Macunu Hakkında

 

Davids vegan diş macunu, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir diş bakım ürünleri markasıdır. Tamamen sürdürülebilir bir diş bakım ürünleri markası olan Davids, yüzde yüz doğal malzemeler ile imal edilir. Yapay tatlandırıcılar, yapay koruyucular, yapay renkler ve diğer katkı maddeleri içermeyen Davids, aynı şekilde hayvan kaynaklı maddeler de içermeyen tamamen vegan ürünler vadeder. Sürdürülebilir ambalajının yanı sıra her konuda doğa ve çevre dostu olmayı büyük ölçüde önemseyen Davids, ürünleri hayvanlar üzerinde test etmeyen hayvan dostu bir çalışma prensibine sahiptir.

 

 

Doğal diş bakım ürünleri söz konusu olduğunda pek çok doğal diş macunu, daha az sağlıklı ve yapay bileşenlerin çıkarılmasına odaklanır ve bu uğurda kullanıcıyı daha düşük performanslı ürünlerle baş başa bırakır. Buna karşılık olarak Davids, toksik maddeleri ortadan kaldırmasının yanı sıra laboratuvar testlerinde de geleneksel diş macunlarından daha iyi performans gösteren ürünler sunar. Ağzı son derece temiz ve taze hissettiren, doğal kaynaklı ve doğal olarak üretilmiş bileşenlerle imal edilen Davids diş macunu, doğallık ile yüksek performansı bir araya getiriyor.

 

 

 

Eski ve geleneksel diş macunu markaları, genellikle pek çok sağlık bilincine sahip tüketicinin aktif olarak kaçınmak istediği bileşenleri içerir. Bu eski diş macunu ürünleri, genellikle yapay tatlar, yapay koruyucular, yapay renkler ve diğer katı maddelerinin yanı sıra sentetik bileşenler içerir. Uzun bir yapay/sentetik içerik listesi kullanmak yerine Davids, tamamen doğal kaynaklı ve doğal olarak türetilmiş malzemeler kullanır. Bu malzemeler doğal bir şekilde elde edildikten sonra minimum düzeyde işlenir veya değiştirilir. Bunun bir örneği doğal nane aroması olabilir.

 

 

 

Nane bitkisi çiftliklerde yetiştirilir ve daha sonra hasat edilir. Bir buhar damıtma işlemi ile ekstrakte edildikten ortaya çıkan doğal yağlar, minimal olarak değiştirilmiş birinci sınıf doğal nane yağlarıdır. Ayrıca Davids hem florür içermeyen hem de SLS içermeyen yapısı ile içerik güvenliğinde EWG tarafından verilen en iyi dereceye sahiptir. Bu nedenle Davids diş macunu, diş macununun bir kısmını yutmaya eğilimli küçük çocuklar da dahil olmak üzere her yaş için son derece güvenlidir.

 

 

 

Davids Vegan Diş Macunu Satın Al

 

Davids vegan diş macunlarını, Amazon’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bir ürün Amazon Amerika’da satılıyorsa, başka yerde aramakla uğraşmıyoruz. Hem fiyat avantajı, hem orjinallik garantisi hem de güvenilirlik sebebiyle Amazon Amerika’dan almayı tercih ediyoruz. Amazon Amerika’dan yapacağınız Davids vegan diş macunu siparişlerinizi, iki farklı servisimizi kullanarak yapabilirsiniz. İsterseniz Benim İçin Al, isterseniz de Paket Oluştur servislerimizi kullanabilirsiniz. Her iki servisimizin de detaylı açıklama videolarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.