Crest Scope

Hijyen ürünlerinin kullanımının insanların kişisel sağlıkları için zorunlu olduğu günümüzde diş macunu kullanımı da oldukça yaygındır. Crest markası da kişilerin hijyen ihtiyaçlarını karşılamaları için Scope isimli diş macununu üretmiştir. Biz de bu ürünü satın almak isteyen kişiler için gerekli olan kargo ihtiyacını karşılıyor ve ürünün gümrük konusunda herhangi bir sorun yaşamaması için hizmet veriyoruz. Detayları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

Crest Scope Hakkında

 

Crest markası Amerikan çok uluslu Procter ve Gamble markaları tarafından üretilen ve dünyanın çok sayıda noktasına satış yapan bir diş macunu ve diğer ağız sağlığı ürünleri markasıdır. Crest marka diş macunu ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde florit içeriği ile 1954 yılında Fluoristan olarak tanıtıldı. 1955 yılında ürünün ismi Fluor with Fluoristan olarak değiştirildi. 

 

 

 

 

Daha sonra ise Crest adı ile anılmaya başladı ve dünya genelinde bilinen bir ağız sağlığı markası haline geldi. Kurulduğu günden itibaren diş macunu, diş fırçası ve diğer çeşitli ağız sağlığı ürünleri üretimi yapan marka kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılama isteği duyarak ürünler üretmeye ve satışa koymaya başladı.

 

 

Crest Scope

 

 

Crest markasının son olarak üretmiş olduğu ürünlerden biri olan Scope isimli diş macunu da alıcılarının ağız sağlığını ve hijyeni sağlamasının yanında kişilerin diş beyazlatma isteğini de karşılamak amacıyla özel olarak üretildi ve satışa sunuldu. Crest markası üretmiş olduğu bu üründe kullanmış olduğu özel formülü ile birlikte kişilerin diş sağlığını korumayı amaçladı ve kişilerin dişlerinde beyaz bir görüntü oluşturmayı hedefleyerek daha iyi bir görünüm elde etmeyi istedi ve satışa koyarak kişilerin kullanımına sundu. 

 

 

Crest Scope

 

 

Crest Scope diş macunu, leke çıkarıcı bir formüle sahiptir. Özel olarak geliştirilen bu formül, beyazlatıcı diş macunu arayanların ihtiyaçlarını doğrudan karşılar. Crest Komple Beyazlatıcı + Scope Minty Fresh Diş Macunu temiz bir ağız, ferah bir koku ve bembeyaz dişler vadeder. Çürüklerle savaşmaya yardımcı olan ürün, nefes tazeleyici özelliğiyle dikkat çeker. Ağız ve diş sağlığını korumak için kullanılabilecek en ideal ürünlerden biri olan Crest Scope diş macunu, yine markanın ürettiği diş fırçası ve ağız bakım suyuyla birlikte kullanılabilir. Böylece daha etkili bir bakım yapılabilir.

 

 

Crest Scope

 

Crest Scope Sipariş

 

Crest Scope diş macunu ve diğer ürünleri satın alabilmenin en pratik yolu, Amerikasepetim’den destek almaktır. Amerikasepetim’olarak sunduğumuz hizmetlerden faydalandığınız takdirde Crest Scope ürünlerini Amerika’dan sipariş edebilirsiniz. Gümrük ve kargo konusu sizin için problem olmaz. Ürünü siz satın alabilir ve gümrük süreciyle ilgilenmemizi talep edebilirsiniz. Bunun için Paket Oluştur hizmetini seçebilirsiniz. Benim İçin Al hizmetini seçtiğinizde ise kart bilgileriniz saklı tutarak ya da kredi kartı sahibi olmasanız bile Amerika’dan alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp