Crest 3D White Diş Macunu

Dünyanın en çok satışı gerçekleştirilen diş macunu Crest ne yazık ki Türkiye’de bulunmuyor ya da çok pahalı. Bu nedenle Crest diş macunu kullanmak isteyen kullanıcılarımıza özel Amerika’dan uygun fiyatlarla adresinize kadar teslim ediyoruz. Nasıl mı? Başlayalım.

 

 

Crest Diş Macunu Hakkında

 

Crest çok uluslu bir Amerikan firması olan P&G tarafından üretilen ve dünya çapında satılan bir diş macunu ve diğer ağız hijyeni ürünleri markasıdır. 1955 yılında Dr. Muhler, Harry Day ve William H. Nebergall tarafından, Indiana Üniversitesi'nde patentlenen Crest, 1956 yılında ABD'de florür içermesi ve diş çürümesini etkili bir şekilde önlemesi ile Amerikan Dişhekimleri Birliği tarafından tanınan ve diğer ülkelerde eşdeğer diş hekimleri tarafından kabul edilen ilk diş macunu olarak tanıtılmıştır. 1962'de Amerika Birleşik Devletleri'nde en çok satan diş macunu olmuştur.

 

 

Crest markası diş macunu dışında diş fırçası, diş ipi, ağız temizleme suyu ve Crest Whitestrips isimli diş beyazlatma ürünü ile birlikte yaklaşık yirmi farklı diş bakım ürünü ile ilişkilidir. Diş macunlarına Crest Tartar Protection, Crest Pro Health, Crest Whitening, Scope-flavoured ve Crest 3D White gibi ürünler örnek gösterilebilir.

 

 

Crest ve Oral-B, 60 yılı aşkın süredir Amerikalılara daha iyi ağız sağlığı sonuçları veren üstün ürünler sunmak için çaba göstermektedir ancak ürünlerin kalitesi ve memnuniyet onayı dünya çapında kanıtlanmıştır hizmet sunmaktadır.

 

 

Crest ve Oral-B, doğru ağız bakımı alışkanlıklarına teşvik etmek için 50 eyalette 400.000'den fazla diş hekimi ile birlikte çalışmaktadır. Son 10 yılda diş hekimliği uzmanlarına 140 milyon dolardan fazla ücretsiz gerekli sürekli eğitim sağlamış ve çocukları sağlıklı alışkanlıklar konusunda eğitmek adına diş hekimlerinin, ebeveynlerin ve öğretmenlerin bu konuda onları bilinçlendireceği eğitim materyalleri sağlamaya devam etmektedirler. Conquer Cavities Together meydan okumasıyla ailelerin sağlıklı alışkanlıklar başlatmalarına ve sürdürmelerine yardımcı olmakta ve günde iki kez iki dakika fırçalamak için verilen her söz için, ihtiyacı olan bir çocuğa veya aileye bir Conquering Cavities, Together kiti bağışlayacağını taahhüt etmektedir.

 

 

Crest Diş Macunu Satın Al

 

Crest diş macunu siparişlerinizi birçok farklı websitesinden sipariş verebilirsiniz. Ancak en çok tercih edilen, en hızlı gelen ve en uygun fiyatlı opsiyonlar genellikle Amazon.com’dadır. Yani Amazon Amerika’da. Amazon Amerika’dan sipariş verirken, bildiğiniz gibi isterseniz Benim için al, isterseniz Paket Oluştur servisimizi kullanabilirsiniz. Her iki servisimizin de detayları aşağıdaki birer dakikalık videolarımızda anlatılmıştır. Bunlar dışında aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp