Credo Beauty Hakkında

Amerika’dan kozmetik gelmez, gümrükten geçmez, takılır alınmaz, yurt dışına giden birini mi bulsak gibi tüm soruları kafanızdan atın. Credo Beauty ve diğer tüm kozmetik markaları nasıl getirteceğinize dair tüm bilgiler bu yazımızda.

 

 

Credo Beauty Hakkında

 

Credo Beauty, her zaman sektörü daha iyiye doğru değiştirmeyi amaçlar. Güzellik, en az düzenlenen tüketici kategorilerinden biridir. Şirketlerin zararlı olduğu bilinen veya güvenlik açısından hiç değerlendirilmemiş kimyasalları kullanmasının önünde bir engel bulunmazken Credo Beauty, tamamen doğal ürünleri bünyesinde barındırır. Kapsayıcılık, şeffaflık ve eğitimi bu konudaki temel araçlar olarak gören şirket güzellik perakendeciliğinde en yüksek standartları oluşturmayı amaçlar.

 

 

2015 yılında ilk mağazayı San Francisco'da açan Credo Beauty, şu anda ülke çapında mağazalarıyla temiz güzellik misyonuyla 130'dan fazla markayla ortaklık yapıyor.

 

 

Credo Beauty, ürün çeşitlerinin sıkı güvenlik, sağlık ve sürdürülebilirlik kriterlerini karşılayacak şekilde özenle seçildiği, çevrimiçi ve mağaza içi satışların sorunsuz bir şekilde bir araya geldiği yerdir.

 

 

San Francisco merkezli perakendeci olan Credo Beauty, çoğu kimyasal katkı maddelerinin kullanımından kaçınan niş ve bağımsız tedarikçilerden gelen yaklaşık 130 farklı marka "temiz" güzellik ürününü kullanıcıya sunuyor.

 

 

En son güzellik trendlerinden haberdar olmak ve haberdar olmak istiyorsanız, Credo Beauty markalarına göz atın. Vapor, Kjaer Weis, Nu Evolution, RMS Beauty ve Juicy Beauty gibi en yeni niş ve lüks makyaj markalarını bünyesinde bulundurur. Tüm bu markalar, ürün içeriklerine, ambalajlara, doku ve renge gerçekten önem verir.

 

 

Credo Beauty, cilt bakımı, makyaj, saç, banyo ve vücut, sağlık gibi farklı kategoriler altında birçok markanın kimyasal içermeyen ürünlerini satışa sunar. Credo Beauty, aynı zamanda sağlığına değer verdiğiniz insanlara hediye vermek istediğinizde de oldukça tercih edilen bir yerdir. Onlara hediye setlerinden birini gönderebilir ya da internet sitesinden de alabileceğiniz hediye kartları ile seçimi sevdiklerinize bırakabilirsiniz.

 

 

CredoBeauty'nin internet sitesine kayıt olup alışveriş yaptıkça aynı zamanda puan biriktirmeye de başlarsınız. Daha sonra biriken puanlarla içinde zararlı kimyasalların olmadığı herhangi CredoBeauty ürünlerinden birini ücretsiz alabilirsiniz.

 

 

"Temiz güzellik" misyonuyla her geçen gün sektörde önemli başarılar elde eden CredoBeauty, kendini geliştirmeye ve kullanıcıların kendilerini ve sevdiklerini iyi hissetmelerini sağlamak için çalışmalara devam ediyor.

 

 

Credo Beauty Sipariş

 

Credo Beauty Türk kredi kartı kabul etmektedir. Dolayısıyla dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken satın alırken, teslimat adresi alanına, size vereceğimiz Amerika adresini girmek. Siparişinizi tamamladıktan sonra, Credo Beauty ürünlerinizi Amerika lojistik merkezimize kargolayacak. Biz ise paketinizi teslim alarak kontrol edecek, size kargo ve vergi ücretlerinizi ileteceğiz. Bu ödemeniz ardından ise, Türkiye’deki adresinize teslim edeceğiz. Detaylı işlem sürecini aşağıdaki videomuzdan takip edebilirsiniz.

 

 

Gümrükten Nasıl Geçecek

 

Tüm gümrük işlemlerinizi uzman gümrük müşavirlerimiz yapacak. Kozmetik ürünlerin bireysel alımlarda gümrük geçişleri yasaktır, ancak biz firmamız üzerinden gönderim, gümrük işlemlerini yapacağımız için herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

 

 

Dilerseniz farklı websitelerinden yapacağınız alışverişlerinizi, birleştirme talebinde bulunarak kargo ücretinden tasarruf da edebilirsiniz. Gümrük ve kargo ücretlerimizi öğrenmek, aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp