Costco

Costco müşteri kitlesini ilkin toptan alışveriş yapılması üzerine belirleyip, şu anda toptan fiyatına perakende de satış yapılabilen dünyanın en büyük marketler zincirinden biridir.

 

 

Costco’yu Costco yapan en büyük özelliklerinden birinin, toptan fiyatına perakende alışveriş yapılabilmesi bir yana kurulduğu ilk günden beri üyelik sistemiyle alışveriş yapılabilmesidir. Yani Costco için üyelik kartınız yoksa Amerika’da ya da başka bir yerde devasa mağazaları olan Costco’dan alışveriş yapılamıyor. Ama endişelenmeyin çünkü Costco’dan alışveriş yapmak istiyorsanız Amerikasepetim.com sizin adınıza alışveriş yaparak almak istediğiniz her ürünü kapınıza kadar sorunsuz bir şekilde teslim ediyorJ.

 

 

Amerika’da yaşayıp alışveriş yapanlar bilirler Costco, aklınıza gelebilecek her ürünü bulundurabilen devasa büyüklükte bir alana sahiptir. Ürünlerden toptan fiyatına alışveriş yaparak perakende fiyatları ödenebiliyor. Buradaki müjdeli haber şudur ki, Costco’dan alışveriş yapabilmek için Amerika’ya gitmeye gerek yok. Çünkü Amerikasepetim.com olarak Costco’daki üyelik kartımızla sizin adınıza alışveriş yaparak istediğiniz her ürünü sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar ulaştırabiliyoruz. Amerikasepetim.com vasıtasıyla daha önce alışveriş yapanlar bilirler gazlı içecekten, bebek mamasına, supplementten elektroniğe aklınıza gelebilecek her ürünü tıpkı diğer online alışveriş merkezlerinden yaptığınız alışveriş gibi Costco’dan da yapabilirsiniz.

 

 

Costco’nun diğer alışverişlerden tek farkı Costco kartınızın olması gerektiğidir. Onu da biz sizin adınıza sağlayıp internet sitesinden inceleyip almak istediğiniz her ürünü gümrüğe takılma riski olmadan, sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar ulaştırıyoruz. Costco’dan alışveriş yapmanın avantajı ise merkezi Amerika’da olduğu için bizim Amerika’da bulunan teslimat birimimize de erkenden ulaşacak olmasıdır. Böylece Costco’dan alacağınız toptan ya da perakende her türlü ürünü bize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde adresinize teslim edebileceğiz.

 

 

Size düşen bu aşamada Costco’nun online alışveriş sitesinden istediğiniz ürünlerin linkini Amerikasepetim.com’un ‘’benim için al’’ hizmeti sayesinde bize göndererek sizin için satın almamızı istemenizdir. Costco’nun özel indirim günleri olmakta, eğer takipteyseniz bilirsiniz değilseniz de takipte kalmanızı öneririz ve o günlerde dilediğiniz ürünü dilediğiniz miktarda sipariş edebilirsiniz. Costco’dan alışveriş için yöntem çok basit;

 

 

1. Amerikasepetim.com lisanslı aracı kurye firması olduğu için, istediğiniz her ürün kapınıza kadar gelecektir. Üstelik her ürün herhangi bir hasar ihtimaline karşı sigortalıdır.

 

 

2. Costco’dan almak istediğiniz ürünün linkini bize göndererek ödemeyi isterseniz kredi kartına taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla yapabiliyorsunuz. O anda ödediğiniz toplam ödeme dışında gümrükten geçerken dahi hiçbir extra ücret ödemiyorsunuz.

 

 

3. Costco’dan alışveriş yapabileceğiniz gibi diğer online alışveriş sitelerinde de güvenle, gümrüğe takılma riski olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Costco’dan alışveriş için Costco kartı olması gerektiği için onu ‘’benim için al’’ yöntemiyle almak daha kolay olacaktır. Ancak başka bir alışveriş sitesinden alışveriş yapmak isterseniz istediğiniz ürünü direkt olarak kendiniz alıp teslimat adresi olarak bizim Amerika’daki adresimizi gösterebilirsiniz. Ya da yine ‘’benim için al’’ yöntemini kullanabilirsiniz. Her halükarda bize ulaştıktan en fazla 8 gün sonra size gönderebiliriz.

 

 

4. Costco alışverişi ya da kozmetikten elektroniğe, vitaminden takviyeye her türlü alışveriş süreci için aklınıza gelebilecek tüm soruları whatsapp hattımızdan ya da [email protected] adreslerinden bizlere sorabilir, Youtube ve İnstagram hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Mutlu alışverişler.

Diğer Konular
whatsapp