Cosequin

Köpekler, kediler ve atlar hareketi oldukça seven canlılar ve Cosequin evcil hayvanlarınız için sağlık takviyesi sunan güvenilir bir isimdir. Cosequin ürünlerini ve Amerikasepetim ile bu ürünlere nasıl kolay ve güvenle ulaşacağınızı incelemek için yazımıza göz atabilirsiniz.  

 

 

 

Cosequin Hakkında

 

Cosequin, hayvanlar için takviyeler öneren küçükbaş hayvan veteriner hekimleri arasında yapılan ankette 1. Sıraya yerleşen bir isim. Bilimsel olarak araştırılmış bir besin takviyesi olan Cosequin hareketin olmazsa olmaz bileşeni olan eklemlerin korunması için yardımcı oluyor. 

 

 

 

 

Kıkırdaklar canlıların vücudunda kendi özel hücreleri tarafından üretilir ve korunur. Eklemlerde birleşen 2 kemiğin arasında esnekliği ve kayganlığı ile bir yastık görevi üstlenir. Hareket esnasında eklemler üzerinde muazzam bir etki görülür ve kıkırdak doku eklem sıvısı ile birlikte bu etkiyi tamponlayarak eklemleri ve kemikleri korur. Kan damarı içermeyen kıkırdaklar beslenmesini doğrudan değil çevre dokulardan sağlarlar. Kıkırdak sağlığının bozulmasını önlemede ve iyileştirmede Cosequin içeriğindeki maddeler etkilidir.

 

 

 

Cosequin

 

 

Cosequin FCHG49, glukozamin, hidroklorür, TRH122, Sodyum Kondroitin Sülfat, Omega 3 ve MSM içeriyor. Bu bileşenlerin kombinasyonu evcil hayvanınızın kıkırdak ve bağ dokusunun sağlığını korumaya oldukça yardımcı. Sağlıklı eklemler ile köpeklerinizin, kedilerinizin ve atlarınızın hareketini destekleme şansına sahipsiniz.

 

 

Cosequin

 

 

Evcil hayvanınızda azalmış aktivite düzeyi, oturma ve kalkmada zorluk, merdiven inip çıkarken zorlanma, topallama, bir yere atlarken isteksizlik gibi durumlar mevcutsa akıllara kıkırdak dokudaki bozulma gelmelidir. Cosequin bu noktada yardımcıdır.

 

 

Cosequin

 

 

Cosequin’in evcil hayvanlar için sağlık takviyesi ürünleri ABD veterinerlik çalışmalarınca gözden geçirilmiş olup güvenli, etkili ve emilebilir olduğu kanıtlanmıştır. GMP standartlarına uygun olarak üretilen Cosequin tabletleri sıkı kalite kontrolünden geçirilir. 

Evcil hayvanınızın yaşına, aktivite düzeyine ve ağırlığına uygun düzeyde ve çeşitli formlarda üretimi sağlanmıştır. Köpekler, Kediler ve Atlar için farklı ürünler piyasaya sunulmuştur. Yumuşak dokusuyla çiğnemesi kolaydır ve lezzeti de hayvanlar tarafından sevilir düzeydedir. 

 

 

Cosequin

 

 

Cosequin evcil hayvan ebeveynleri arasında en çok kullanılan sağlık takviyesi markası ve çok sıkı kalite standartları altında üretimini gerçekleştiriyor. 

 

 

Cosequin

 

Cosequin Türkiye Sipariş

 

Evcil hayvanınızı eski enerjisine ve sağlığına kavuşturmak için Cosequin’i kendi sitesinden ya da Amerika’da hizmet veren alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz. Amerikasepetim’in “Paket Oluştur” seçeneği ile ilgili siteden dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek paketinizi bize yönlendirebilirsiniz. “Benim İçin Al” seçeneği için ise web sitemizi ziyaret ederek ürün linkini sepetinize ekleyin. Sizin için satın alalım, kargo ve gümrük işlemlerini sorunsuzca çözerek Amerika’dan sipariş ettiğiniz ürünü tarafınıza iletelim.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp