Compagnie de Provence Türkiye

Hemen herkes bunu bilene kadar iletmeye devam edeceğiz. Yıkın `Amerika’dan likit ürün gelmez, kozmetik gelmez, cilt bakım ürünleri gelmez…` tabularınızı. Compagnie de Provence ürünlerini sipariş verin, sizin için kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim. Nasıl mı? Buyrun başlayalım.

 

 

Compagnie de Provence Hakkında

 

Compagnie de Provence, oda kokusu, sabuk, krem ve benzeri hijyen ürünleri sunan bir markadır. Marsilya’da kurulan firma Fransız menşeili olmakla beraber aynı zamanda Marsilya sabununun en önemli arz edicilerinden birisi olma özelliğini taşıyor. Vücut losyonlarından banyo jellerine, Marsilya sabunundan çubuk sabunlara, oda kokularından el kremlerine, kokulu mumlardan cilt bakım ürünlerine, peelinglerden seyahatte kullanılabilecek kişisel bakım ürünlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan Compagnie de Provence, aynı zamanda her ürünü için de farklı koku ve tip seçenekleri vadediyor.

 

 

Compagnie de Provence, sıradan bir sabun üreticisi olmanın çok daha ötesinde sabunlarla adeta sanat yaratıyor. Hayvan veya bebek şeklindeki sabunlardan aşk temalı sabunlara, üzerinde özel yazı yazan sabunlardan sanat serisi sabunlara kadar sıradan bir sabunun çok daha ötesinde ürünleriyle Compagnie de Provence fark yaratıyor. Üzerinde “thank you”, “happy birthday” gibi ifadelerin yer aldığı sabunlarla son derece güzel bir hediyelik konseptini içerisinde barındıran Compagnie de Provence, insanların arkadaşlarına teşekkür etmesi, özür dilemesi, tebrik etmesi ve çok daha farklı hislerini bu hediyelerle ifade edebilmesine imkân tanıyor. Yalnızca bunlarla da sınırlı değil.

 

 

Özel günler için üretilmiş sabunlarla, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü veya sevgililer gününün gününün yanı sıra çok daha farklı gün ve durumlar için her türlü sabun düşünülmüş. Bu çok pahalı olmayan fakat son derece şık, zarif ve şirin hediyelerle insanların gözünde iyi bir konuma yerleşmek mümkün hale geliyor.

 

 

Compagnie de Provence ‘nin de dahil olduğu üst şirket olan Cıe Luxe, 2010 yılından bu yana lüks güzellik, koku, esenlik, yaşam tarzı, moda ve ev dekor ürünlerinin dağıtımında uzmanlaşmıştır. Seyahat, tasarım ve lüks tutkusundan doğan misyonuyla Cıe Luxe, müşteri hizmetlerine eşsiz bir bağlılık ile en iyi uluslararası marka koleksiyonlarını sunmayı misyon edinmiştir. Cıe Luxe, yenilikçi ve ayırt edici ürünlerin eşsiz seçimi ile ünlü bir şirket olarak, bir sonraki harika ürünün hemen köşede olabileceği bilinciyle her zaman inovatif araştırmalarına aynı motivasyonla devam ediyor.

 

 

Compagnie de Provence Sipariş

 

Compagnie de Provence ürünleri kendi sitesi dışında anthropologie, cieluxe, amazon gibi sitelerde satılmakta. Dolayısıyla her iki servisimizi kullanabiliyorsunuz. Bilmeyenler için dilerseniz Paket Oluştur, dilerseniz Benim İçin Al servisimizle Compagnie de Provence ürünlerini getirtebilirsiniz. Kısacası ister ürünleri siz alıp, Amerika lojistik merkezimize gönderin, isterseniz satın almamızı istediğiniz ürünlerin linklerini bize iletin sizin için satın alalım. Ürünleriniz bize ulaşması ardından gümrük ve kargo ücretinizi iletelim, işlemlerinizi yapalım, Türkiye adresinize kapınıza kadar teslim edelim. Detaylar için aşağıdaki videolarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp