Cigars International Türkiye

Sipariş etmek istediğiniz kaliteli ve el yapımı Cigars International puroları, Amerikansepetim kanallarını kullanarak tedarik edebilirsiniz. Gümrük, teslimat ve vergi işlemlerini sizler için tamamladığımız servislerle birlikte güvenilir bir alışveriş imkânı sunmaya çalışıyoruz. Servislerimizle ilgileniyorsanız içeriğin devamından gerekli bilgileri bulabilirsiniz. 

 

 

 

Cigars International Sipariş Hakkında

 

Amerika kökenli bir şirket olan Cigars Inernational 1996 yılında kurulmuştur. Markanın ana merkezi Bethlehem bölgesinde bulunmaktadır. Puro üreticisi olan Cigars International’ın kurulduğu ilk yıllardan itibaren günümüzde dek ürün portföylerini devamlı güncel tutarak 80’ den fazla ürün alternatifi çıkarmışlardır.  

 

 

 

 

Cigars International, Scandinavian Tobacco Grup A. Şirketine bağlı bir alt firmadır. Cigars International’ın bugün Amerika’da 880.000’ den fazla bireysel müşterisi bulunmaktadır. Sektörün lider isimlerinden olan Cigars International, el yapımı puroları ile ilk üretimlerinden beri değişmeyen kalitede hizmet vermektedir. 

 

 

Cigars International

 

 

Müşteri deneyimleri doğrultusunda çeşitliliklerini arttırmayı hedefleyen markanın, ana ürünü olan puroların yanı sıra tütün aksesuarları da satılmaktadır. Hem fiyat hem de kalite açısından diğer puro üreticisi markalardan ayrılan Cigars International, direkt pazarlarda ve çevrimiçi ortamda ürünlerini müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. 

 

 

Cigars International

 

 

Kötü sarılan purolar hem yanarken zorlanılır hem de etrafa kötü koku yayar. Cigars International bünyesinde satılan tüm ürünlerde fermente edilmiş tütünler, makine yerine elde sarıldığı için ekstra lezzetli ve yanması kolay purolar hale gelmektedir. Birinci sınıf purolar doğru saklama koşullarında bulundurulduğu takdirde nemden etkilenmediği için kullanım ömürleri de kısalmaz. 

 

 

Cigars International

 

 

Bilinen en kaliteli puro markalarından Küba Purolarına rakip olan Cigars International, “premium puro” yani el işçiliği ile hazırlanmış çeşitli aromalardaki ürünlerini özenle hazırlanan sarıcı yapraklarla kaplıyor. Keyifli bir puro deneyimi sunmak için müşterilerinin görüşlerini ve üretim sürecini titizlikle kontrol ediyor. 

 

 

Cigars International

 

 

Cigars International, çalışanlarına verdiği değer ile yükseldiğini ve misyonlarının her kesime (engelli kişilerin, cinsiyet ayrımı yapılmaksızın, çeşitli din ve ırklardan insanların), iş istihdamı sağlayarak büyümeye devam edeceğini öngörmektedir. 

 

 

Cigars International

 

 

Cigars International’ın Florida, Pennsylvania ve Teksas’da perakende dağıtım merkezleri bulunmaktadır. 80’ den fazla başarılı marka Cigars International puro ve tütün aksesuarlarının dağıtıcı ve satış noktası olarak faaliyet gösteriyor. 

 

 

Cigars International

 

Cigars International Sipariş Türkiye

 

Puro piyasasında satın alabileceğiniz en kaliteli puro markalarından biri olan Cigars International ürünlerinden sipariş vermek istediğiniz puro çeşidinin linkini bize ulaştırabilirsiniz. Amerikasepetim Benim İçin Al hizmeti sayesinde göndermiş olduğunuz link üzerinden satın almak işlemleri yapılırken, gümrük uygulamaları ve vergi ödemeleri de tarafımızca tamamlanmaktadır. Benzer şekilde Paket Oluştur hizmetiyle de dilediğiniz ürünü satın aldıktan sonra teslimat sürecini tamamlayarak, ürünleri güvenli ve özenli bir şekilde adresinize ulaştırıyoruz. Aşağıda eklenmiş olan Amerikasepetim tanıtım videolarından daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp