BLOG YAZILARI

- Cerave

Kaliteli cilt bakım markalarından biri olan Cerave’nin ürünlerine Amerikasepetim servisleriyle ulaşmak mümkündür. Amerikasepetim oluşturacağınız alışverişlerde bulunan vergi, gümrük ve kargo uygulamalarını üstlenerek pratik bir sipariş yöntemi sağlar. Makaleyi incelemeyi sürdürerek Cerave bakım ürünlerini ve servis koşullarını keşfedebilirsiniz. 

 

 

 

Cerave Hakkında

 

Cerave, dermatologlar tarafından geliştirilen cilt bakım ürünleri üretici ve satıcı firmadır. 2005 yılında Amerika’da kurulan markanın 6 ayrı kategoride geniş ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Yüz temizleyiciler, vücut temizleyiciler, yüz nemlendiriciler, vücut nemlendiriciler, güneş kremleri, bebek bakımları, yüz serumları ve merhemler olmak üzere, bu başlıklar altında cilt bariyerini güçlendirmek ve onarmak için tasarlanmış ürünleri mevcuttur.  

 

 

 

 

Temel seramidlerin, yani sağlıklı bir cildin ihtiyacı olan nemi sağlayan maddelerin esas olarak alındığı Cerave bakım ürünlerinin kullanımları oldukça kolaydır. Çoğunlukla krem ve jel formda bulunan Cerave cilt bakımları, hassas ciltlerin de kullanabileceği ürünlerdir. Nem sağlayan vitaminlerin yanı sıra C vitamini ve B5 vitamini gibi cildi korumaya ve onarmaya yönelik vitaminler de Cerave ürünlerinin içerisinde kullanılmaktadır.  Cerave ürünleri akne ve sivilcelere neden olmamakla beraber gözenekleri de tıkamaz.  

 

 

Cerave

 

 

MVE teknolojisiyle hazırlanan Cerave ürünleri gün boyu nemlendirme sağlarken, seramidlerin tüm hücrelere nüfuz etmesini de sağlar. Böylelikle vücudun gerek duyduğu nem oranı devamlı olarak aktif tutulur. Cerave yüz ve cilt bakım ürünlerinde düzenli kullanım önerilmektedir. Bu sayede ürünlerden tam performans almak ve ürünlerin iyileştirici etkisinden yararlanmak mümkün hale gelir. 

 

 

Cerave

 

 

Cerave markalı cilt bakımlarının kullanım şartları ve detaylı ürün içeriği bilgi bölümlerinde sunulmaktadır. Her ürün için sağladığı faydalar ve vadettiği sonuçlar da bilgilendirme kısmında belirtilmiştir.

 

 

Cerave

 

 

En çok rağbet gören Cerave ürünleri arasında:

  • Cilt Yenileyici C Vitamini Serumu,
  • Cilt Yenileyici Gece Kremi,
  • SPF 45 Bebek Güneş Kremi,
  • PM Yüz Nemlendirici Losyon,
  • AM Güneş Koruyuculu Yüz Nemlendirici Losyon,
  • Köpük Yüz Temizleyici vb. 

 

 

Cerave

 

 

Cerave bakım ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Ürünlerin seyahat boyları mevcuttur ve Amerika bölgesindeki tüketiciler için talep üzerinde numune gönderimleri yapılmaktadır. 

 

 

Cerave

 

Cerave Sipariş

 

Yurt dışı alışverişlerinizde gümrüğe takılma, ekstra vergi ödemeleri gibi problemlerle karşılaşmamak için Amerikasepetim üzerinden Cerave siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz 2 hizmet kanalı bulunan Amerikasepetim’de Paket Oluştur veya Benim İçin  Al servislerinden size uygun olanı seçerek alışverişe başlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamında siparişlerinizin gümrük, kargo ve vergi işlemleri tamamlanacaktır. Sorularınız ve merak ettikleriniz için aşağıya eklenmiş olan videoları ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.