Cerave

Kaliteli cilt bakım markalarından biri olan Cerave’nin ürünlerine Amerikasepetim servisleriyle ulaşmak mümkündür. Amerikasepetim oluşturacağınız alışverişlerde bulunan vergi, gümrük ve kargo uygulamalarını üstlenerek pratik bir sipariş yöntemi sağlar. Makaleyi incelemeyi sürdürerek Cerave bakım ürünlerini ve servis koşullarını keşfedebilirsiniz. 

 

 

 

Cerave Hakkında

 

Cerave, dermatologlar tarafından geliştirilen cilt bakım ürünleri üretici ve satıcı firmadır. 2005 yılında Amerika’da kurulan markanın 6 ayrı kategoride geniş ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Yüz temizleyiciler, vücut temizleyiciler, yüz nemlendiriciler, vücut nemlendiriciler, güneş kremleri, bebek bakımları, yüz serumları ve merhemler olmak üzere, bu başlıklar altında cilt bariyerini güçlendirmek ve onarmak için tasarlanmış ürünleri mevcuttur.  

 

 

 

 

Temel seramidlerin, yani sağlıklı bir cildin ihtiyacı olan nemi sağlayan maddelerin esas olarak alındığı Cerave bakım ürünlerinin kullanımları oldukça kolaydır. Çoğunlukla krem ve jel formda bulunan Cerave cilt bakımları, hassas ciltlerin de kullanabileceği ürünlerdir. Nem sağlayan vitaminlerin yanı sıra C vitamini ve B5 vitamini gibi cildi korumaya ve onarmaya yönelik vitaminler de Cerave ürünlerinin içerisinde kullanılmaktadır.  Cerave ürünleri akne ve sivilcelere neden olmamakla beraber gözenekleri de tıkamaz.  

 

 

Cerave

 

 

MVE teknolojisiyle hazırlanan Cerave ürünleri gün boyu nemlendirme sağlarken, seramidlerin tüm hücrelere nüfuz etmesini de sağlar. Böylelikle vücudun gerek duyduğu nem oranı devamlı olarak aktif tutulur. Cerave yüz ve cilt bakım ürünlerinde düzenli kullanım önerilmektedir. Bu sayede ürünlerden tam performans almak ve ürünlerin iyileştirici etkisinden yararlanmak mümkün hale gelir. 

 

 

Cerave

 

 

Cerave markalı cilt bakımlarının kullanım şartları ve detaylı ürün içeriği bilgi bölümlerinde sunulmaktadır. Her ürün için sağladığı faydalar ve vadettiği sonuçlar da bilgilendirme kısmında belirtilmiştir.

 

 

Cerave

 

 

En çok rağbet gören Cerave ürünleri arasında:

 

 

Cerave

 

 

Cerave bakım ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Ürünlerin seyahat boyları mevcuttur ve Amerika bölgesindeki tüketiciler için talep üzerinde numune gönderimleri yapılmaktadır. 

 

 

Cerave

 

Cerave Sipariş

 

Yurt dışı alışverişlerinizde gümrüğe takılma, ekstra vergi ödemeleri gibi problemlerle karşılaşmamak için Amerikasepetim üzerinden Cerave siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz 2 hizmet kanalı bulunan Amerikasepetim’de Paket Oluştur veya Benim İçin  Al servislerinden size uygun olanı seçerek alışverişe başlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamında siparişlerinizin gümrük, kargo ve vergi işlemleri tamamlanacaktır. Sorularınız ve merak ettikleriniz için aşağıya eklenmiş olan videoları ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp