Catapult One

Catapult One, sporcu performansını artırmaya yönelik benzersiz bir üründür. Takımınıza bir yatırım olarak Catapult One satın almak isterseniz sizin için Amerika’dan Türkiye’ye getiriyoruz. Tüm detaylar yazının devamında.

 

 

 

Catapult One Hakkında

 

Catapult One, spor dünyasının ihtiyacı olan verileri sağlamak için tasarlanmıştır. Antrenörlerin sporcularını daha yakından takip edebilmesi çok önemlidir. Bunun için antrenörlere pek çok veri sunan Catapult One spor kulüpleri için oldukça faydalı bir şekilde kullanıma sahiptir.

 

 

 

 

ABD’de Amerikan futbolunda kullanım örnekleri bulunan Catapult One, birçok spor dalında öne çıkıyor. Branş fark etmeksizin hemen her antrenörün favorileri arasında yer alıyor. Antrenörler, sporcuların performansını artırmak için teknolojiden faydalanma imkânını kullanıyor. Sonuçlar ise tatmin edici derecede iyi bir noktada. 

 

 

 

Catapult One

 

 

Gelecekteki antrenmanların programlanmasında da Catapult One son derece yardımcıdır. Sporcuların eksiklerini tam olarak tespit etme konusunda faydalı olan bir sistemdir. Bu nedenle nasıl bir antrenmana ihtiyaç duyulduğu, Catapult One verilerinden anlaşılabilir. Kontrol ve denge sistemi olarak kullanılabilir. 

Catapult One’ın işlevlerini listeleyecek olursak:

Genel hatlarıyla Catapult One, takım yönetiminde büyük bir rol oynar. Bu rol takımın performansını ve verimliliğini artırabilecek çok önemli bir roldür.

 

 

Catapult One

 

Catapult One Satın Al

 

Catapult One satın almak için güvenilir satış noktalarını tercih etmelisiniz. Bu konuda en güvenilir noktalar Amerika’da satış yapan alışveriş siteleridir. Fakat Amerika’dan bu ürünü sipariş ettiğinizde birçok engelle karşılaşabilirsiniz. Biz Amerikasepetim olarak bu engelleri ortadan kaldırıyoruz ve ürünü Türkiye adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Bunu iki farklı satın alma servisimiz ile yapıyoruz. “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizin satın alıyor adresinize kargo ile teslim ediyoruz. “Paket Oluştur” servisi ile satın alacağınız ürünün kargo ve gümrük işlemlerini üstleniyoruz. İki şekilde de sorunsuz bir teslimat gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Servislerimizin kullanımı hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki videolarımızdan alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp