BLOG YAZILARI

- Catapult One

Catapult One, sporcu performansını artırmaya yönelik benzersiz bir üründür. Takımınıza bir yatırım olarak Catapult One satın almak isterseniz sizin için Amerika’dan Türkiye’ye getiriyoruz. Tüm detaylar yazının devamında.

 

 

 

Catapult One Hakkında

 

Catapult One, spor dünyasının ihtiyacı olan verileri sağlamak için tasarlanmıştır. Antrenörlerin sporcularını daha yakından takip edebilmesi çok önemlidir. Bunun için antrenörlere pek çok veri sunan Catapult One spor kulüpleri için oldukça faydalı bir şekilde kullanıma sahiptir.

 

 

 

 

ABD’de Amerikan futbolunda kullanım örnekleri bulunan Catapult One, birçok spor dalında öne çıkıyor. Branş fark etmeksizin hemen her antrenörün favorileri arasında yer alıyor. Antrenörler, sporcuların performansını artırmak için teknolojiden faydalanma imkânını kullanıyor. Sonuçlar ise tatmin edici derecede iyi bir noktada. 

 

 

 

Catapult One

 

 

Gelecekteki antrenmanların programlanmasında da Catapult One son derece yardımcıdır. Sporcuların eksiklerini tam olarak tespit etme konusunda faydalı olan bir sistemdir. Bu nedenle nasıl bir antrenmana ihtiyaç duyulduğu, Catapult One verilerinden anlaşılabilir. Kontrol ve denge sistemi olarak kullanılabilir. 

Catapult One’ın işlevlerini listeleyecek olursak:

  • Mesafe, sprintler ve hız dahil olmak üzere 10 temel metrikte iyileştirmeleri yapmak ve performansı yükseltmek için veri sunar.
  • Oyuncunun iş yükünü tek ekranda izlemeyi sağlar, olası yaralanma ve sakatlık durumlarından korunmak için iyi bir yoldur.
  • Uygulama aracılığıyla sporculara özel içgörüler ve takım raporları elde ederek gerekli karşılaştırmaları yapmayı kolaylaştırır.
  • Oyuncuların performansı antrenörün belirlediği yönde mi değil mi bunu görmeyi ve gerekiyorsa pozisyon değiştirmeyi kolaylaştırır.
  • Antrenör ve sporcu arasını daha şeffaf ve daha anlaşılabilir iletişime sevk eder.

Genel hatlarıyla Catapult One, takım yönetiminde büyük bir rol oynar. Bu rol takımın performansını ve verimliliğini artırabilecek çok önemli bir roldür.

 

 

Catapult One

 

Catapult One Satın Al

 

Catapult One satın almak için güvenilir satış noktalarını tercih etmelisiniz. Bu konuda en güvenilir noktalar Amerika’da satış yapan alışveriş siteleridir. Fakat Amerika’dan bu ürünü sipariş ettiğinizde birçok engelle karşılaşabilirsiniz. Biz Amerikasepetim olarak bu engelleri ortadan kaldırıyoruz ve ürünü Türkiye adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Bunu iki farklı satın alma servisimiz ile yapıyoruz. “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizin satın alıyor adresinize kargo ile teslim ediyoruz. “Paket Oluştur” servisi ile satın alacağınız ürünün kargo ve gümrük işlemlerini üstleniyoruz. İki şekilde de sorunsuz bir teslimat gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Servislerimizin kullanımı hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki videolarımızdan alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.