Cartier Türkiye

Cartier’in şık takı, saat ve aksesuarlarını sipariş etmek için alışveriş sürecinizi sizler için tamamlayan Amerikasepetim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimizin beraberinde yurt dışı gönderimlerinde bulunan kargo, gümrük ve vergi işlemlerini hazır hale getirerek ürünlerin teslimatını sağlıyoruz. Cartier ürün portföyünü incelemek ve hizmet detaylarını öğrenmek isterseniz içeriğin devamına göz atabilirsiniz. 

 

 

 

Cartier Türkiye Hakkında

 

1847 yılında Fransa’da kurulan Cartier, lüks takı ve aksesuar üreticisi ve satıcısı olan köklü bir markadır. Markanın asıl ürünleri bilezik, kolye, küpe, pırlanta yüzükler ve nişan yüzükleri, alyanslar ve saatlerden oluşmaktadır. Yan ürünlerinde ise erkek ve kadın cüzdanları, parfümler, güneş gözlükleri, çantalar, bebek hediyeleri, ev/yaşam aksesuarları, yazı/kırtasiye gereçleri bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Ünlü tasarımcıların hazırlamış olduğu Cartier takıları, her yaştan kadın ve erkekler için oldukça uygun ve kaliteli aksesuarlardır. Resmi internet sitelerinde yer alan beden ölçüsü bölümünden satışta olan bütün aksesuarların ortalama oranlarına ve beden çeşitlerine ulaşılabilmektedir. Yüzük, kolye ve bilezikler için beden önerilerinin de bulunduğu bölüme bilgilendirme kısmından erişilmektedir. 

 

 

Cartier Türkiye

 

 

Cartier’in mücevher takı ve aksesuar imza koleksiyonları arasında; Tutti Frutti, Panthere, Fauna and Flora, Geometry and Contrasts, Diamonds ve Colorued Stones yer almaktadır. Mücevher takı ve aksesuarların yeni koleksiyonları ise Magnitude, Sixieme Sens ve Surnatural’dir. Son serilerde birbirinden şık ve asil parçalar bulunmaktadır. 

 

 

Cartier Türkiye

 

 

Benzersiz görünümleri ile göz dolduran tasarımlara sahip mücevher tercihlerinde en çok renkli elmaslar, inci, altın, yakut, safir ve zümrüt kullanılmaktadır. Erkekler için de takı ve aksesuarları bulunan Cartier’de çeşitli unisex parçalar da mevcuttur. Cartier tasarımı olduğunu belli eden zarif işlemeleriyle tüm takı türleri her zevke hitap eden ürünlerden oluşmaktadır. 

 

 

Cartier Türkiye

 

 

Tektaş yüzükler ve alyanslar standart kalıplardan farklı olarak daha ince işçilik ve zarafet ile tasarlanmıştır. Beyaz, sarı, rose gibi renkli altınlarla çeşitlendirilmiş nişan yüzükleri oldukça talep gören Cartier parçalar arasındadır. 

 

 

Cartier Türkiye 

 

 

Erkek ve kadın saat modelleri arasında hem mücevherli hem de mücevhersiz 200’den fazla tasarım yer almaktadır. Klasik ve zamansız parçalardan oluşan Cartier saatleri, deri ve metal kayış seçenekleri ile birçok farklı modele sahiptir. 

 

 

Cartier Türkiye

 

Cartier Türkiye

 

Amerikasepetim servisleriyle yapacağınız tüm Cartier mücevher ve aksesuar alışverişlerinizde, gümrük uygulamalarını ve vergi işlemlerini sizler için tamamlayarak güvenli teslimat imkânı sunuyoruz. Paket Oluştur hizmetiyle ürün satın alma süreci siz tarafından tamamlandıktan sonra gerekli gümrük ve kargo işlemlerini biz üstleniyoruz. Benim İçin Al hizmetinde ise hem satın alma hem de gümrük ve kargo işlemleri gerçekleştirilerek tüm alışveriş süreci Amerikasepetim ile tamamlanmış oluyor. Yurt dışı alışverişlerinizde yanınızda olan Amerikasepetim’in hizmet açıklamalarına aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp