Carter's USA

Bugünkü yazımızda sizlere Carter's markasını tanıtacak, nasıl alışveriş yapacaksınız, gümrük ücretini nasıl minumumda tutacaksınız, ne kadar sürede getirtebileceksiniz, çocuğunuz için başka hangi ürünleri getirtebileceksiniz bunlardan bahsedeceğiz.

 

 

 

 

Carter's Hakkında

 

Carter's markasının malum, Türkiye'de çok sayıda replikası ya da çer çöp diye nitelendirebileceğimiz ürünleri mevcut. Bunların dışında Carter's USA üzerinden alışveriş yapmak isteyenlere yazımızın devamı. Carter's USA, Türk kredi kartlarını kabul eden bir alışveriş sitesi. Bu nedenle tüm Carter's usa alışverişlerinizi kendi kredi kartınızla, kendi indirim kuponlarınızla yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken fark, gönderim adresi olarak Amerika'daki posta kutunuz olan Amerikasepetim adresinize göndermenizdir. Carter's USA'den gelen paketiniz adresimize ulaştığında size bilgi verecek, kargo ödemeniz ardından 4-8 gün içerisinde adresinize teslim edeceğiz. Amerikasepetim olarak Carter's USA'in en çok gönderim yaptığı California eyaletindeyiz. California'dayız diye endişelenmeyin, vergi diliminin de en düşük olduğu bölgedeyiz. Bu nedenle Carter's USA'den yapacağınız alışverişler hem düşük vergi ödeyecek hem de diğer avantajlarımızdan faydalanacaksınız. Peki nedir bu diğer avantajlar?

 

 

 

 

En Düşük Kargo Ücreti

 

Amerikasepetim olarak, benzer işi yapan freight forwarderlara nazaran en düşük ücrete sahibiz. 1 lbs kargo ücretimiz 14$, evet yanlış okumadınız, 14$ dır. Detaylı kargo ücretlerimize websitemizden ulaşabilirsiniz.

 

 

En Düşük Gümrük Vergisi

 

Tüm paketlerinizin gümrük işlemlerini biz yapıyor olacağız. Hiçbir ürününüzde (ilettiğiniz dahil) gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemlerinizi tamamlayarak Türkiye adresinize teslim edeceğiz. Ek masraf ya da belge / reçete talep edilmeyecektir.Sürpriz bir gümrük masrafı ya da ek masrafla karşılaşmazsınız. Paketiniz kapınıza kadar güvenli bir şekilde teslim edilir.

 

 

Limitsiz Alışveriş

 

Çocuğunuzun sadece giyim ihtiyaçlarını değil, kozmetik, mama, beslenme, gıda takviyesi, supplement gibi her türlü ihtiyacını de getirtebilirsiniz. Genelde amerikasepetim kullanıcılarımız çocukları için orta boy 10-15 lbs lik paketler yapmaktadırlar. Bunun içinde Carter's USA den bazı giyim ürünleri, amazon'dan mamalar, iherb'den supplementler gibi çeşitli ihtiyaçlarını tek pakette toplayıp, hem düşük gümrük maliyetleri, hem gümrük sorunlarını aşma, hem de uygun kargo ücretlerinden faydalanmaktadırlar.

 

Tüm sorularınız ve detaylı bilgi almak için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınıza en kısa sürede yanıt verilecektir.

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp