Capillus Saç Çıkarıcı Şapka

Bilim insanları yıllardır, şaç dökülmesine çare aramaya çalışıyorlar. Teknoloji gelişmesiyle yeni ürünler piyasaya çıkarken, sizlere gönderdiğimiz ve olumlu görüş aldığımız ürünleri de blog sayfamızda paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü ürünümüz Capillus saç çıkarıcı şapka.

 

 

 

Capillus saç çıkarıcı şapka, aslında bir benzeri olan iRestore mantığıyla çalışıyor. Saç dökülmesinde bildiğiniz gibi en büyük etkenlerde biri genetik iken, bir diğer tüm etkenlerin bir arada olmasının sonucu olarak duran kan dolaşımı. Bunun içine stres, beslenme, hareketsizlik gibi birçok etkeni ekleyebilirsiniz. Ancak bunların tamamının sonucu olarak saç köklerinizdeki kan akışı durur ve saçlarınız artık uzamaz. Zamanla ise saç kökleri kurur ve yeniden çıkmaz. Eğer saçlarınızın yavaş yavaş inceldiğini düşünüyorsanız ilk yapmanız gereken derhal tedaviye başlamak.

 

 

 

Capillus saç çıkarıcı şapka lazer teknolojisi ile saç köklerinizdeki kan dolaşımını harekete geçiriyor. Aslında bütün numarası bu ancak en doğru mantıkla ve %100 etkili şekilde yapıyor bunu. Yani sorunun çözümüne direkt yoldan ulaşıyor.

 

 

Anlamsız reklamlar, öncesi sonrası resimleri ile kafanızı karıştırmayın. Daha evvel iRestore’dan da bahsetmiştik. Temelde hiçbir farkları yok. Hangi tasarımı beğenirseniz, hangisi bütçenize daha uygun olursa onu seçebilirsiniz. iRestore biraz daha kask gibi iken, Capillus saç çıkarıcı şapka bildiğiniz bir şapkadan farkı yok.

 

 

Bir defa satın alıp, ömür boyu kullanabildiğiniz bir cihaz olduğu için Capillus saç çıkarıcı şapka, birlikte kullanabileceğiniz bir arkadaşınızla, evdeki bir bireyle, babanınızla, kardeşinizle ortak olarak da alabilirsiniz.

 

 

 

Capillus saç çıkarıcı şapkayı günde sadece 6 dakika kullanmanız yeterli. 6 dakika! Evet, takın Capillus saç çıkarıcı şapkanızı, instagramda birkaç fotoğraf bakın, siz daha anlamadan süresi tamamlanmış olacak.

 

 

Aklınıza muhakkak sorular takılmış, fiyatları, toplam masrafları, geliş süresi, iade imkanı vs düşünüyor olabilirsiniz. Tüm sorularınız için whatsapp hattımıza yazarak bize ulaşabilirsiniz. Nasıl sipariş vereceğiniz aşağıdaki videomuzda.

 

Diğer Konular
whatsapp