CAO Puro

Puro markaları arasında Türkiye’de en çok sevilen, en çok tercih edilenlerden biri olan CAO Purolarını gümrük işlemlerinizi de yaparak sorunsuzca adresinize teslim ediyoruz. Nasıl mı? Başlayalım.

 

 

CAO Puro Hakkında

 

CAO, el yapımı, yenilikçi ve yüksek kaliteli purolar üreten bir puro markasıdır. 1968 yılında kurulan CAO’nun merkezi Nikaragua'da bulunuyor. CAO Purolarının temelleri, kurucusu ve markaya adını veren Türk bir girişimci olan Cano Özgener tarafından atıldı. İstanbul'da yetişen Özgener, Columbia Üniversitesi'nde lisansüstü öğreniminden önce Makine Mühendisliği alanında lisans derecesi almıştır.

 

 

Özgener, bazı çalışmaları sayesinde purolarla tanıştı ve rahatlamanın bir yolu olarak puro içmenin tadını çıkardı. Özgener, çalışmadığı boş zamanlarını ve mühendislik geçmişini tercih ettiği tütün içme yöntemini mükemmelleştirmek için kullandı.1990'lı yıllarda CAO, son teknoloji ürünü bir nemlendirme sistemi ile yüksek kaliteli puro nemlendiricileri piyasaya sürdükten sonra daha fazla tanındı. Bu yükselişle beraber CAO, Honduraslı puro üreticisi Nestor Plascencia ve Nikaragualı yetiştirici Carlos Toraño ile puro pazarına girdi.

 

 

CAO Puroları ilk başta bir aile işiydi. Özgener, oğlu Murat'ı ulusal Pazarlama Müdürü ve kızı Aylin'i ulusal Satış Müdürü olarak istihdam etti. Ancak Özgener’e göre bu istihdam aile bağları nedeniyle değildi. “Onları işe alıyorum çünkü kimyamız var. İş yerinde aileden önce iş gelir” diyen Özgener, aile içerisinde profesyonel bir çalışma yürüttüklerini vurguluyor.

 

 

1990'lı yıllarda yakaladığı çıkışın ardından, Tobacco Group 2007 yılında CAO. Purolarını satın aldı. Sonuç olarak CAO, 2010 yılında mevcut en büyük puro üreticilerinden biri olan General Cigar Company adı altında premium puro bölümündeki diğer bölümlerle birleştirildi.

 

 

CAO puroları, üretilmeye başladığı ilk günden itibaren kaliteli ürüne odaklanıyor. CAO, derin, karmaşık, vanilya ve toprak nektarı çizgilerine kadar uzanan purolarla geniş bir lezzet ve yapı yelpazesi sunar. Ayrıca her zaman inovatif ve yenilikçidir. CAO’nun mükemmellik için çaba göstermeye devam eden tutumu, olağanüstü ürünlerinde ve puro topluluğunda puro meraklıları da dahil olmak üzere her zaman dikkat çekti.

 

 

Sayısı 20’yi aşan puro çeşitleriyle CAO, puro dünyasında nispeten yenidir. Ancak bu, çok çeşitli tatlara ve tasarıma sahip olmadıkları anlamına gelmez. CAO; Classic, World, New Age ve Flavors ürün gruplarıyla farklı notalardaki yenilikçi ürünlerini puro severlerle buluşturuyor.

 

 

CAO Puro Sipariş

 

CAO Puro ürünlerini Amerika’da güvenilir olan birkaç sitede Cigars, Famous Cigars, Thompson, CigarPage gibi sitelerde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken ise oldukça basit. İsterseniz Benim için al servisimizi, isterseniz de Paket oluştur servisimizi kullanabilirsiniz. Her iki servisimizi de nasıl kullanacağınıza dair videolar aşağıdadır. Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp