BLOG YAZILARI

- Byredo Parfüm

Yurt dışından parfüm gelmez, gümrükten geçmez klişesini yıkan bir firma olarak bugünkü konuğumuz Byredo Parfüm. Maalesef Türkiye’de her parfümü bulmak zor. Hadi buldunuz, orjinalliğinden emin olamıyorsunuz. Hadi buldunuz, orjinalliğinden de eminsiniz, bu sefer de fahiş fiyatlar karşınıza çıkıyor. Bu nedenle orijinal Byredo parfümlerini nasıl sorunsuz bir şekilde getireceksiniz, detayları bu yazımızda.

 

 

Byredo Parfüm Hakkında

 

İsveç şirketi olan Byredo, özellikle parfümleri ile popülerliğini koruyan markaların başında gelir. Ben Gorham tarafından kurulan şirket, 2006 yılında Stockholm’de faaliyete geçerek adından duyurmaya başlamıştır. 2017 yılının Eylül ayında Byredo, parfüm ve vücut losyonlarının yanı sıra deri ürünleri ve aksesuarlarını alıcısına tanıtarak farklı bir tarza da imza atmıştır.

 

 

Paris moda hastasında tanıtılan koleksiyonun en nadide örnekleri arasında deri çantalar, aksesuar ve küçük deri ürünler dikkat çekerek Byredo’nun ismini daha çok duyurmasındaki ana etkendir. Parfümlerin her tarza ve her tene uygun olması sebebiyle, sıklıkla tercih edilen kalıcı kokular ise dikkat çekicidir. Ayrıca marka İKEA ile anlaşarak mum koleksiyonunu piyasaya sürerek birbirinden güzel kokuları mumlarla buluşturur.

 

 

Byredo, cilt bakım ürünlerinde de farkını ortaya koyarak el dezenfektanı, peeling ve kremlerle ilgiyi üzerine toplar. Profesyonel cilt bakım çözümleri sunan marka, dezenfektanların el yüzeyinde ortaya çıkarabildiği hasarları minimuma indiren formüller yaratır. El bakım ürünleri içerisinde hoş kokularıyla ilgi çeken sabunlar ise elde kuruluk bırakmayarak, yumuşak ve sağlıklı cilt bakımı için ilk tercih edilecek olanlardır.

 

 

Sabunların ağır dokulu formülleri elleri temizlerken hasar verebilir ve elde gerginlik yaratarak çatlamalara neden olur. Bu gibi durumları önlemek için marka, özel olarak formüle ettiği sabunlar ile çatlama karşıtı el sabunlarını birbirinden güzel kokularla bir araya getirir. Odunsu, yasemin yaprakları ve menekşe en sevilen kokular arasındadır.

 

 

Byredo dünyaca ünlü parfümcü Jerome Epinetta ile çalışarak unisex, kadın ve erkek için özel parfümler üretir. Parfümler kişilerin yaşayış tarzına göre tasarlanır. Parfüm seçiminde özen gösterilen kalıcılık ve kalite Byredo sayesinde deneyimlenebilir. Çiçeksi kokulardan odunsu kokulara kadar herkese hitap eden parfümlerin bazıları gençlerin duygusal durumları göz önüne alınarak üretilir. Bazı kokular ise hem kadına hem erkeğe hitap ederek seçimi alıcısına bırakır.

 

 

Byredo Parfüm Satın Al

Gelelim en can alıcı kısma, Byredo Parfüm nasıl satın alıp, nasıl getirteceksiniz. Oldukça kolay iki servisimiz mevcut. Benim için al ve Paket oluştur. Her ikisinin de birer dakikalık anlatım videosu aşağıda ancak biz aklınızı asıl kurcalayanı biliyoruz. Siz aldınız ya da ben aldım, gümrük işi ne olacak diyorsunuz. Merak etmeyin, gümrük işlemlerinizi Amerikasepetim olarak biz yapıyoruz. Size kargo ve vergi ücretini iletiyoruz, ödemenizi yapıp arkanıza yaslanıyorsunuz. Sizi ne gümrükten arayan oluyor, ne ek masraf çıkaran ne de sorun çıkaran. Bir sonraki aşamada alacağınız tek bilgi yurtiçi kargo takip numarası oluyor. Tüm bu işlemler ise kargo ve gümrük dahil 4-6 iş gününde tamamlanıyor. Aklınıza takılanlar mı var? Whatsapp destek hattımızda sizi bekliyoruz.

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.