Bvlgari Black Gold Series

Bvlgari Black Gold Series şık ve lüks tasarımlarıyla göz dolduran aksesuarlardır. Kolye, küpe ve bilezik olarak üretilen Bvlgari Black Gold Series, Amerikasepetim sayesinde Amerika’dan çıkar, Türkiye’deki adresinize kadar sorunsuzca gelir. Yazının devamında hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler görebilirsiniz. 

 

 

 

Bvlgari Black Gold Series Hakkında

 

Bvlgari markası dünyaca ünlü lüks bir markadır. Genellikle parfüm, takı, çanta gibi aksesuar üreticisidir. Özellikle takıları hem kadın hem de erkek kullanıcılar için üretilir ve tercih edilir. Her yıl farklı koleksiyonlar çıkararak müşterilerin beğenisini toplayan kaliteli marka Bvlgari, bu yıl da göz dolduran şık tasarımlarını piyasaya sürdü.  Bvlgari Black Gold Series takı koleksiyonu siyah çizgileri ve altın rengin uyumu ile çıkardığı kolye ve küpeleri ile çok konuşuluyor.

 

 

 

 

Bvlgari Black Gold Series ayarlanabilir kolye zincir boyları ile kullanıcılar için ayarlanabilen bir ürün takımından oluşur. Üzerinde siyah çizgiler olması adından da anlaşılacağı gibi Bvlgari markasının yeni tasarımını ifade eder. Üzerinde marka adı yazılı olan takılar tasarımın bir parçası haline gelmiştir. Özellikle altın rengi ile çoğu kadının aksesuar tercihi olan Bvlgari Black Gold Series Amerika’da satışa sunuluyor.

 

 

Bvlgari Black Gold Series

 

 

Bvlgari Black Gold Series göz dolduran şık tasarımları ile Bvlgari markasının prestijini gözler önüne seriyor. En çok tanınan markalardan biri olan Bvlgari Black Gold Series ile müşterilerinin tamamlayıcı aksesuarları olmaktadır. Kadınlar kadar erkeklerin de dikkatini çeken bu ürünler ebat olarak farklı boyutlarda da üretilir ve satışa sunulur. 

 

 

Bvlgari Black Gold Series

 

 

Bvlgari Black Gold Series modellerinden bazıları da som gümüş ve siyah seramikten imal edilir. İlham aldıkları mücevher koleksiyonları ile farklı tasarımlara imza atan Bvlgari Black Gold Series genellikle silindir şeklinde tasarlanıyor. Rose gold veya gold şeklinde çıkarılan Bvlgari Black Gold Series, orijinal ürün sertifikası ile gönderiliyor ve garantisi belirli bir süre devam ediyor. Bu sayede müşteri güvenini de kazanan Bvlgari Black Gold Series aksesuarları her ülkeden büyük ilgi ve talep topluyor. Amerika’da satılan Bvlgari Black Gold Series, tüm dünyaya buradan gönderim yapılarak satışa sunulma imkanına da sahip.

 

 

Bvlgari Black Gold Series

 

 

Yetenekli tasarımcılarla çıkarılan Bvlgari Black Gold Series, kaliteli ve sağlam yapılarıyla müşteri kullanımına uygun hale getirilmektedir.

 

 

Bvlgari Black Gold Series

 

 

Bvlgari Black Gold Series Satış

 

Bvlgari Black Gold Series, Amerikasepetim sayesinde kolayca ulaşabileceğiniz Bvlgari marka aksesuar serisidir. Markanın sitesinden, Amerika üzerinden sipariş vermeniz hâlinde gümrükten kargoya kadar tüm süreci biz hallediyoruz ve hiçbir sorun yaşamadan ürünlerinize ulaşabiliyorsunuz. Eğer yurt dışında geçerli bir kredi kartınız yoksa Benim İçin Al hizmetimize göz atmalısınız. Ürünlerin linklerini bizimle paylaşmanız hâlinde sizin adınıza satın alıp adresinize getiriyoruz. Hizmetlerimizin detayları aşağıdaki videolarda ve WhatsApp iletişim hattımızda.

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp