Bulletproof Coffee

Bulletproof Coffee bir kahve markası değil yeni nesil bir kahve türü olarak kabul edilebilir. Bulletproof Coffee’yi binlerce kahve çeşidi, aroması arasıdan ön plana çıkarıp böylesine cazibe nesnesi haline getiren, aynı zamanda da tartışmalara yol açan sebep içeriğindeki karışımdır. Aslında çok daha aromatik içerikleri bulunan kahve çeşitleri bulunuyor. Bulletproof Coffee’nin bu derecede tartışılır olmasına sebep olan şey içeriğinde yağ bulundurması diyebiliriz.  İçeriğinde hindistan cevizi yağı, tuzsuz tereyağı ve tarçın bulunuyor. Yani ortalığı karıştıran bir nevi tereyağı diyebilirizJ

 

 

Çünkü Bulletproof Coffee lezzeti göreceli olması bir yana özellikle ketojenik diyet, düşük karbonhidratlı diyet uygulayanlar tarafından giderek popüler hale gelmektedir. Ayrıca enerji verme, konsantrasyon artırma, yağ ile kullanıldığı için kafein etkisinin uzun sürmesi gibi etkileri gözlemlenmiştir. Ancak yeni nesil bir kahve türü olduğu için, sağlığa olan katkıları ya da zararları zamanla bilimsel bir temele oturacak gibi. Yine de özellikle İngiltere’de sıkça kullanıldığı ve giderek kullanımı dünya çapında giderek artmaktadır. En nihayetinde içeriğinde kimyasal barındırmayan, doğal bir içecektir. Kişi uzun vadeli kullanmaktan ziyade damak tadını şenlendirmek için bile denemek, yudumlamak isteyebilirJ.

 

 

Gel gelelim ki Bulletproof Coffee’yi bilip, çok beğenip elde etmek isteyenler daha pek bilinmediği için piyasada bulmakta sıkıntı çekebiliyorlar. Çözüm de yurt dışından sipariş etmek olabiliyor. Ve ne mutlu ki Bulletproof Coffee’yi https://amerikasepetim.com/ sayesinde yurt dışından getirtmek mümkün. Yani siz yurt dışından istediğiniz her ürünü sipariş edebileceğiniz gibi Bulletproof Coffee de sipariş edebilirsiniz.

 

 

Özellikle içtiğiniz bir Bulletproof Coffee markası varsa ya da yeni keşfetmek istediğiniz bir Bulletproof Coffe markasını Amerika’ya gönderilen bir alışveriş sitesinden satın alın, adresi https://amerikasepetim.com’un Amerika sevkiyat birimine yönlendirin. Biz ürünü alıp sizin Türkiye adresinize, gümrükte ek ücret ödemeden, herhangi bir hasar ihtimaline karşı sigortalı bir şekilde gönderelim.

 

 

Ya da Butterproof Coffee linkini kopyalıp bize gönderin, biz sizin adınıza alıp adresinize yine aynı sistemle teslim edelim. Her halükarda Bulletproof Coffee Amerika’daki teslimat birimimize ulaştıktan sonra en fazla 8 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.

 

 

Ödemeyi kartla, taksitle ve havale olarak yapabilirsiniz.

 

 

O andaki toplam ücretten başka gümrükten geçerken ek ücret ödemezsiniz.

 

 

Aklınıza gelebilecek olağan sorular olabilir haliyle, lütfen https://amerikasepetim.com/  adresinde bulunan sol alt köşedeki whatsapp ve [email protected] irtibat adreslerinden bizlere aklınıza takılan tüm soruları iletin. İnternet sitemizi birazcık inceleyince sistemin ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz zaten. Orada bulunan sıkça sorulan sorular kısmına da göz atabilirsiniz. Youtube, instagram kanallarımızı takip edebilir oralardan da bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Mutlu alışverişler dilerizJ.

Diğer Konular
whatsapp