Brownells Alışveriş

Brownells.com ateşli silahlar, tüfek parçaları, mermi, dergiler, optikler, kameralar, tüfek temizleyiciler, out door ve avcılık malzemelerinden bu bağlamda aklınıza gelebilecek envai çeşit ürünün satışının yapıldığı, merkezi Amerika’da olan bir alışveriş sitesidir.

 

 

Brownells Alışverişi Yapmak Mümkün Müdür?

 

 

Evet mümkündür. Brownells alışverişi için Amerika’da yaşamanıza gerek yok. Çünkü ister Brownells alışverişi olsun ister başka bir ürün grubu olsun yurt dışından normalde gümrüğe takılma riski olan ürünleri Amerikasepetim.com gibi lisanslı kurye firmalar sayesinde rahatça getirtebiliyorsunuz. Brownells Alışveriş sitesinin merkezi de Amerika’dadır. Bizim de çalışma adresimiz Amerika’da olduğu için süreç çok daha hızlı işleyecektir.

 

 

Brownells Alışverişi Farklı Bir Süreci Gerektirecek Mi?

 

 

Yurt içinde yaptığınız alışverişlerde aldığınız herhangi bir ürün için nasıl aracı kurye firmalar varsa Amerikasepetim.com de aynı şekilde yurt dışından aldığınız ürünleri teslim etme konusunda lisanslı aracı bir kurumdur ve yıllardır Türkiye’deki kullanıcılarına binlerce ürün teslimatına devam etmektedir. Brownells Alışverişi ya da elektronikten kozmetiğe her türlü ürün gümrüğe takılma riski olmadan, her ürün sigortalı olacak şekilde size ulaştırılacaktır.

 

 

Brownells Alışverişini Nasıl Yapacağım?

 

 

Bunun için iki seçenek var. Önemli olansa Brownells Alışverişi ya da başka ürünlerde alacağınız şeyin Amerika’ya sevkiyatının yapılabiliyor olmasıdır. Ki çoğunlukla bu mümkündür. Amerikasepetim.com’un çalışma adresi de Amerika’da olduğu için, ürünler bize ulaşacak, biz de sizlere göndereceğiz. Öncelikle Brownells Alışverişinizi gerçekleştirirsiniz adres kısmında bizim Amerika’daki adresimizi gösterirsiniz ya da Brownells Alışverişi yaparken beğendiğiniz ürünün bağlantı adresini ‘’benim için al’’ talebinde bulunarak sizin adınıza almamızı istersiniz.

 

 

 

Brownells Alışverişi Yaptıktan Sonra Ürünler Ne Kadar Sürede Ulaşır?

 

 

Brownells Alışverişi yaptınız diyelim. Aldığınız ürünler bizim Amerika’daki adresimize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde size ulaşacaktır.

 

 

Brownells Alışverişi Yaparken Ödemeyi Nasıl Gerçekleştirebilirim?

 

 

Kredi kartına tek çekim, taksitle ya da havale yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

 

 

Brownells Alışverişini Tamamladıktan Sonra Ek Ücret Öder Miyim?

 

 

Hayır. O andaki toplam ücret dışında gümrükten geçerken dahi ek ücret ödemezsiniz. Hatta 1 kg geçmeyen paketlerde gümrük ücreti aynıdır yani aynı pakete 1 kg geçmediği sürece farklı ürünler koyabilirsiniz. 1 Kg geçerse isterseniz farklı bir pakete bölersiniz isterseniz çok cüzi bir ek ücret yansır aynı pakette sipariş edersiniz. Bunların hepsi toplam tutarı öderken hesaplanacaktır.

 

 

Brownells Alışverişi Ve Diğer Siparişlerim İçin Sizlerle Nasıl İletişim Kurabilirim?

 

 

Brownells Alışverişi olsun ya da olmasın yurt dışından gümrüğe takılma riski olmadan istediğiniz her ürünü getirtebileceğini hatırlatmak isteriz. Detaylı sorularınız olursa sitemizdeki whatsapp ikonundan ve destek@amerikasepetim.com adreslerinden bizlere yazabilirsiniz. Youtube ve instagramdan takipte kalabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Diğer Konular
whatsapp