Briogeo Sipariş

Saç bakımınız, cilt bakımınız için Türkiye’de bulamadığınız Briogeo gibi yüksek kalitedeki ürünleri sizin için satın alıyor, tüm kargo işlemlerinizi yapıyor, gümrük proseslerinizi tamamlıyor, adresinize teslim ediyor. Detaylar makalemizde.

 

 

Briogeo Hakkında

 

Bir saç bakım ürünleri markası olan Briogeo, her saç dokusunda özgü ürünleriyle saçları onarmaktan hacim artırmaya, kıvrılmadan bakıma kadar pek çok alanda herkese hitap eden ürünler sunuyor. Markanın ürünlerine ait formüller, %90 ila %100 arasında doğal olarak elde edilen ve katkı maddesi içermeyen bileşenlerden hazırlanır. Geri dönüştürülmüş ve aynı zamanda geri dönüştürülebilir şişelerde paketlenmiş olan Briogeo, göründüğü ve vadettiği kadar iyi hizmet veriyor. Briogeo formülleri; sülfat, paraben, ftalat, silikon, DEA ve sentetik renk içermez.

 

 

Hem vegan hem de glütensiz saç bakım seçenekleri sunan doğal bir güzellik markası olan Briogeo, dünya genelinde güzellik uzmanlarının takibindeki markalar arasında yer alıyor. Markanın benzersiz adı, canlı ve hayat dolu anlamına gelen İtalyanca “Brio” kelimesinden ve Latince dünya ve doğa anlamlarında kullanılan “Geo” kelimesinden alınmıştır.

 

 

İsmiyle müsemma olan marka, altı kapsül yelpazesinden oluşmaktadır. Bunlar; Farewell Frizz, Scalp Revival, Curl Charisma, Blossom and Bloom, Don’t Despair Repair ve Be Gentle All isimli ürünlerdir. Her ürün; kafa derisi besleme, bukle giderme, canlandırma ve onarma gibi farklı özellikler barındırır. Briogeo’nun temel hareket noktası, imrenilen saçların güçlü doğal ürünlerle elde edilebileceği gerekçesine dayanır.

 

 

Kırılmaya meyilli zayıf saçlarla mücadele eden kişiler, her bir teli onarmak ve güçlendirmek için Briogeo ürünleri saçlarına sürebilir. Kuru veya kırılgan saçları olanlar ise kuşburnu ve argan yağlarının yanı sıra B vitaminleri, kolajen ve yosun özü kokteyli ile özlem duyduğu süper sağlıklı ve parlak saçlara kavuşabilir. Briogeo, günlük şampuan ve saç kremi ile birleştirilerek saçların her zamankinden daha sağlıklı olması sağlanabilir.

 

 

Dürüstlüğe son derece önem veren Briogeo, yürüttüğü şeffaflık politikası kapsamında içerik etiketlerinde ve her ürünün arkasında doğal olarak türetilmiş bileşenlerin ve bu bileşenlerin kaynaklarının ismini ve yüzdesel oranlarını paylaşıyor. Buna ek olarak Çoğu Briogeo ürünü, diğer premium saç markalarının biraz daha altında fiyatlara sahiptir. Rekabetçi fiyat politikasıyla Briogeo, toksik olmayan üst düzey kaliteye sahip ürünler satın almak isteyen her insanın bu ürünlere erişebilir olmasını önemsiyor.

 

 

Briogeo Satın Al

 

Briogeo nasıl getirtirim sorunuza cevap olarak size sunduğumuz iki servisimizden dilediğinizi kullanabilirsiniz. Nasıl mı? İsterseniz Briogeo ürünlerini satın alın, size vermiş olduğumuz Amerika adresinize yönlendirin, isterseniz de istediğiniz ürün linkini bizimle paylaşın, sizin için satın alalım. Her iki ihtimalde de paketiniz Amerika lojistik merkezimize ulaşması ardından tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi sorunsuzca tamamlıyor ve Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Herhangi bir sınırınız bulunmuyor. Servislerimizin detaylarını içeren videolarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp