Bottega Veneta Sipariş

Dünyaca ünlü markaların en popüler modellerini adresinize getirtebileceğinizi biliyor muydunuz. Üstelik kargo ile, gümrük ile uğraşmadan. Bottega Veneta siparişlerinizi sizin için satın alıp, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Bottega Veneta Hakkında

 

1966 yılında Michele Taddei ve Renzo Zengiaro tarafından İtalya’da kurulan Bottega Veneta, hem erkekler hem de kadınlar için hazır giyim, çanta, ayakkabı, mücevher, parfüm ve aksesuar üreten lüks bir markadır. Lüksün yanı sıra kurulduğu yıllardan bu yana özgünlüğü ile de dikkat çeken Bottega Veneta, doku bazlı çapraz deri dikişleriyle imzasını atıyor.

 

 

Logomania akımının son derece trend olduğu bir dönem olan 70’li yıllarda minimalist tasarımlarıyla trendlere ters olarak hareket eden Bottega Veneta, bu hareketiyle büyük bir yükselişe geçti. En popüler ürünleri arasında Cabat, Knot ve Pouch modeli çantaları yer alır. Özellikle de Cabat karmaşık dokuma işçiliği ile iki usta zanaatkarın iki tam gün çalışmasını gerektiren oldukça özel bir model olarak bilinir.

 

 

Bottega Veneta’nın 70’li yıllarda başlayan yükselişi 90’lı yıllara gelindiğinde ivme yitirmeye başladı. Bunun üzerine Bottega Veneta, Logomania akımına dahil olsa da gerekli başarıyı yakalayamadı. 2001 yılında Gucci tarafından 156 milyon dolarlık bir rakama satın alınan Bogetta Veneta, 2002 yılında başlattığı mücevher serisiyle başarıyı tekrar yakaladı. Gucci tarafından satın alındıktan sonra 2010 yılında kadar satışları 15 kat artan marka, Haziran 2011’de ilk kadın parfümü olan Eau de’i piyasaya sürdü.

 

 

2019 yılında Gucci’nin azalan satışlarına karşılık olarak Bogetta Veneta yükselen bir değer olmaya devam etti. 2019 yılı itibariyle satış tutarı 1.168 € olan marka 2018 yılından bu yana ünlü tasarımcı Daniel Lee’nin öncülüğünde moda dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. Daniel Lee’nin ekibe dahil olmasıyla beraber mevcut başarısının da üzerine çıkan Bogetta Veneta, 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonunda tanıttığı çanta tasarımlarıyla Zara, Mango, Massimo Dutti ve Uterqüe gibi çok sayıda popüler marka için ilham kaynağı oldu.

 

 

Deriden trikoya, pantolondan cekete, gömlekten elbiseye, jeanden kemere, cüzdandan çantaya, bottan ayakkabıya kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasının yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde doğrudan veya dolaylı yollarla hizmet veren Bogetta Veneta. Türkiye’de ürün satışlarını ünlü giyim markası Beymen çatısı altında doğrudan veya online olarak gerçekleştirmektedir.

 

 

Bottega Veneta Sipariş

 

Beymen’e gittiniz, internette gördüğünüz Bottega Veneta modeli yok. Alternatifiyle yetinmek ister misiniz? Ya da internette yurt dışı fiyatlarıyla Beymen fiyatlarını kıyasladınız ve canınız sıkıldı. Merak etmeyin her ikisine de çözüm var. Bottega Veneta markası Amerika’da birçok farklı platformda satışta olduğundan herhangi bir modelini bulmak oldukça kolay. Dolayısıyla beğendiğiniz bir modeli ararken, alternatifiyle yetinmek zorunda kalmayın. Bize ulaşın, istediğiniz modelin linkini, adını ya da resmini iletin, sizin için toplam masrafını iletelim, onaylamanız halinde tüm satın almadan, adresinize teslime kadar işlemlerinizi yapalım. Üstelik tüm bunları oturduğunuz yerden cep telefonunuzla yapın. Amerikasepetim çalışma prensiplerimiz ile ilgili videolarımızı aşağıda bulabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşın.

 

 

Diğer Konular
whatsapp