Bony Levy

Takılar ve mücevherler şüphesiz ki çok değerli eşyalar ve düğünlerin, evliliklerin vazgeçilmez sembolleri. Bony Levy ise çok özel bir modern mücevher markası olarak ününü dünyaya yaymış durumda. Bony Levy’nin eşsiz mücevherlerini adresinize kadar getirmek için tüm kargo ve gümrük işlemlerini sizler için sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Nasıl mı? Sorunun cevabı konunun devamında.

 

 

 

Bony Levy Hakkında

 

Bony Levy, 1998 yılında Washington merkezli Nordstrom’a özel olarak modern bir mücevher markası olarak piyasaya sürüldü. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana Bony Levy koleksiyonu büyük bir rağbet gördü. Bu ilgi markanın dünya çapında bilinirliğini arttırmasında da etkili oldu. Yıllar içerisinde ürün gamını genişleten BL yüzükler, bilezikler, kolyeler, küpeler, gelin takıları ve hatta erkekler için mücevherler ile çocuk mücevherlerine varana kadar sürekli olarak yeni ürünler üretti. 

 

 

 

 

Müşterileri BL’yi kişisel kuyumcuları olarak adlandırıyor. Bu duruma karşılık olarak markanın müşterilerine taahhüt ettiği bazı özellikleri şöyle:

 

 

Bony Levy

 

 

Bony Levy tüm bu özellikleri müşterilerine bir taahhüt olarak sunuyor. Basit ve hoş görünümlü takılardan süslü ve göz alıcı takılara kadar birçok farklı ürün yer alıyor. Örneğin yaz koleksiyonunda Bony Levy özel kreasyonlarından türünün tek örneği bir yüzük ve 14 ayar mineli kabarcık bileklik birlikte sergileniyor. Marka, gündelik kullanımda rahatsız edici olmayacak kadar hoş ve önemli günlerde basit kalmayacak kadar gösterişli ürünler sunuyor. Modayı takip edenler için daima yeni ürünlerle tanışma fırsatı da oldukça önemli.

 

 

Bony Levy

 

Bony Levy Türkiye

 

Bony Levy bir Nordstrom markası bu yüzden BL ürünlerini Nordstrom’dan satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Bony Levy ürünlerini satın alma imkanı sunan department store’lardan da sipariş verebilirsiniz. Amerikasepetim olarak biz satın alma durumunuza bağlı olarak sizlere hizmetlerimizi en basit şekliyle sunuyoruz. Örneğin “Benim için al” hizmetimiz ile dilediğiniz Bony Levy ürününü sizler için satın alıyor ve adresinize ulaştırıyoruz. Veya bir diğer hizmetimiz olan “Paket Oluştur” hizmeti ile satın almış olduğunuz ürünü gümrükten sorunsuz geçirerek sizlere teslim ediyoruz. Her iki şekilde de tüm gümrük ve kargo işlemleri tarafımızca yapılıyor. Hizmetlerimizin kullanımı hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki videolardan edinebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp