BLOG YAZILARI

- Bonafide

Bonafide, menopoz dönemindeki kadınların destekçisi olan dünyaca ünlü bir markadır. Menopoz dönemindeki kadınların sıkıntılarına yönelik ürünler üreten Bonafide’yi, Amerikasepetim sayesinde doğrudan ABD’den satın alabilirsiniz. Amerikasepetim  Bonafide ürünlerinin gümrükten geçişini güvenli bir şekilde sağlar ve olası problemleri önler. Yazının devamında Bonafide ve Amerikasepetim hizmetleri hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz. 

 

 

 

Bonafide Hakkında

 

Bonafide, kadın sağlığı sorunlarını tedavi eden, rahatlamayı en üst düzeye çıkarmaya gayret eden, doğadan gelen ürünlerle çözümler üretmektedir. Ürettikleri doğal ürünlerin içeriğindeki bileşenler, kapsamlı araştırma, geliştirme ve klinik çalışmalarının bir sonucu olarak ortaya konulur.

 

 

 

 

Bünyesinde; daha sağlıklı görünen saçlar ve cilt ilaçları, artan cinsel isteği arttırma ilaçları, menopozal sıcak basmalarından kurtulma ilaçları, vajinal kuruluktan kurtulma ilaçları ve vajinal mikrobiyom için dengeleyici doğal ilaçlar barındırır. Bu kategorideki en çok satan ürünlere bakıldığında ise aşağıdaki ürünler görülür.

 

 

Bonafide

 

 

Bonafide’nin geliştirdiği bir ürün olan “Silvessa” cildinizin ve saçlarınızın daha iyi görünmesini sağlar. Cilt dokusunu gözle görülür şekilde iyileştirir, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltarak yok eder. Daha dolgun, daha kalın ve sağlıklı saçların için etkili çözümlerden biri Silvessa ürünleridir.

 

 

Bonafide

 

 

Cinsel isteği arttırma ilaçları kısmında ise Ristela’yı görürüz. Ristela, cinsel uyarım tepkilerini arttırarak kadınlar için hormonsuz destek sağlar. Orgazmı ve fiziksel uyarılmayı arttıran bu doğal ürün 4000’in üzerinde doktor tarafından önerilmektedir.  

 

 

Bonafide

 

 

Bonafide’nin bir diğer iddialı ürün ise Relizen adını verdiği menopozal sıcak basmalarından kurtaran doğal üründür. Gece terlemelerine karşı da etkili olan bu ürün, hormonsuz bir rahatlama sağlar. Böylece kadınlar, bütün gün ve gece serin ve kuru kalabilirler. 

 

 

Bonafide

 

 

Kadınların menopoz dönemlerinde dertli olduğu konulardan bir diğeri ise vajinal kuruluktur. Bonafide’nin ürettiği “Revaree” adıyla piyasaya sürdüğü, vajina kuruluğu giderici olan bu doğal ürün tam bu anda devreye girer. Günlük konfor için vücudunuzun nemini yenileyen bu ürün, size hormonsuz bir rahatlama sunar.

 

 

Bonafide

 

 

Bonafide Sipariş

 

Amerika’dan Bonafide sipariş etmek istiyorsanız, Amerikasepetim size avantaj sağlar. Bu tip sağlık ürünlerinin gümrükten geçişi zordur. Bireysel olarak sipariş etmeniz hâlinde paketleriniz gümrükte takılabilir. Amerikasepetim  olarak ürünlerinizle ilgileniyoruz ve gümrükte takılma ihtimalini ortadan kaldırıyoruz. Ürünleri hızlı, güvenli ve ekonomik kargo ile kapınıza kadar getiriyoruz. Ürünü ister siz alın, isterseniz de bizden talep edin. Detaylar aşağıdaki videolarda ve WhatsApp hattımızda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.