BLOG YAZILARI

- BodyBio Pc Nedir, Ne İşe Yarar

Genellikle çocuklarımızda ne yazık ki odaklanma sorunları, beyin foksiyonlarında sorunlar, aşırı savurganlık ve dinlememe başlıca sorunların arasında gelmektedir. Bu nedenle sürekli öncelikle doğal, sonrasında takviye gıdalarla, hatta belki de doktor yardımına başvurarak çözüm ararız. Bugünkü konumuz, son günlerin en çok gönderimini yaptığımız ürünü BodyBio Pc.

 

 

Nedir BodyBio PC

 

Size burada biyolojik terimlerle bodybio pc içindekilerden bahsederek kafanızı şişirmeyeceğiz. Eger bu yazıyı okuyorsanız, zaten BodyBio PC hakkında olumlu yorumlar almışsınız ve kullananların tavsiyeleri üzerine gelmişsinizdir. Fakat aklınızdaki iki basit soruya cevap verebiliriz.

 

 

1 - BodyBio PC’nin yan etkisi var mı?

 

Bilinen hiçbir yan etkisi olmayan doğal bir şuruptur.

 

2 - Kesin fayda sağlar mı?

 

Son 3 ayın en çok gönderimini yaptığımız ürünlerden biridir. Kullanıcılarımız doktor tavsiyesiyle bize gelerek, yeniden sipariş vermektedirler. Buradan yapılacak çıkarımla, sorunuzun cevabı evet.

 

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

Amerikasepetim olarak stoklu satış yapan, ürün satan bir firma değiliz. Yaptığımız iş sevkiyat ve gümrükleme. Yani yurt dışından ne getirmek isterseniz isteyin, sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi yaparak kapınıza kadar dilediğiniz ürünü teslim ediyoruz. Buna BodyBio Pc ve getirtmek isteyeceğiniz diğer takviye gıdalar da dahil. Bunun için reçete ya da özel bir belgeye de ihtiyacınız yok.

 

 

BodyBio pc’yi ister siz amazon ya da kendi sitesinden satın alıp, size vereceğimiz Amerika adresine gönderin, isterseniz de ürünün linkini bize iletin, sizin için satın alalım. 

 

 

Uzun uzun yazılarla aklınızı bulandırmak tarzımız değil biliyorsunuz. Buraya kadarlık kısımda anlamadığınız ya da aklınıza takılan birşey varsa sizi Whatsapp hattımıza bekliyoruz. Aşağıdaki videomuzu izleyerek, nasıl kolaylıkla bodybio pc siparişinizi oluşturacağınızı da anlatıyoruz. Keyifli seyirler, keyifli alışverişler dileriz.

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.