Bobcat Miner

Blockhain teknolojisinin gelişimi ile ortaya çıkan yeni sektör, sanal maden üreticiliğindeki öncü markalardan biri olan Bobcat Miner dünyada en fazla tercih edilenlerden biri konumundadır. Amerikasepetim aracılığı ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz cihaz hakkında daha fazla bilgi için yazının devamını inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Bobcat Miner Hakkında 

 

Kripto madenciliğinin gelişmesi sayesinde ürün çeşitliliğinin arttığı sektörde Helium networkünde kazım yapmak için donanımlı bir cihaz arayışında olanların en fazla tercih ettiği markaların başında Bobcat Miner gelmektedir. Kablosuz lorawan protokolü ile helium blockhain teknolojisini birleştirilmesiyle oluşturulan helium longfi ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Düşük güç tüketimi avantajını sinyal aralığını 10 mile kadar çıkarmasıyla birleştirildiğinde memnuniyet oranını katlamaktadır. 

 

 

 

 

Her konumda kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Ev içerisinde veya ev dışında da kripto madencilik yapmanıza olanak sağlamaktadır. Akıllı telefon ile kolaylıkla yapılan kurulumu sayesinde zorlanmadan kullanmaya başlama imkânı sunmaktadır. Üst düzey verimlilik için gerekli olan her şey düşünülerek üretilen bu cihaz sayesinde helium üretim kapasiteniz fark edebilecek seviyede artacaktır. Geniş bant yönlendiricisi sayesinde hem daha az enerji harcar hem de güçlü biçimde çalışma performansı sergiler. Kazanılan madenleri mobil uygulamadan takip edebilir, kripto paraları kolaylıkla yönetebilirsiniz. 

 

 

Bobcat Miner

 

 

Cihazda bulunan led göstergeleri sayesinde renkleri takip ederek durumdan haberdar olabilmenize de imkân sağlayan bir özelliği bulunmaktadır. Sarı renk bekleme modu anlamına gelirken yeşil normal biçimde çalıştığını ifade etmektedir. Bluetooth etkinliği için ise mavi renk bir gösterge tercih eden marka kullanım kolaylığı sayesinde sektörün gözdesi konumuna yerleşmeye adaydır. Üç tip geleneksel kurulum yöntemini desteklemektedir. Masaüstü veya duvara bağlı şekilde de çalışabilir. Çalışma ortamınıza uyum sağlayarak verimliliğinin artmasını sağlama konusunda oldukça iyidir. 

 

 

Bobcat Miner

 

 

Bobcat Miner ürünlerinin özellikleri:

 

 

Bobcat Miner

 

 

Amerika’dan Bobcat Miner Satın Alma

 

Gelişen teknolojinin imkân sağladığı kripto madenciliğin gelişmesi ile ortaya çıkan markalardan biri olan Bobcat Miner, özellikle kendi sitesi aracılığı ile satın alınması gerektiğine dikkat çekmektedir. Bu sebeple kendi sitesinden satın alırken çip krizi nedeniyle uzun süren teslimat seçeneğine gümrük bekleyişlerini de eklememek için Amerikasepetim aracılığı ile sipariş verebilirsiniz. Benim İçin Al ve Paket Oluştur seçeneklerinden size uygun olanı seçtikten sonra fatura ve adres bilgilerini girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Süreçler hakkında bilgi almak için videolarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp