BLOG YAZILARI

- Blumarine

Kadınlar için kendilerini daha özel hissettirecek ürünler tasarlayan dünyaca ünlü marka: Blumarine. Elbiseleri; kadınların kendilerini ifade etme biçimi olarak tanımlayan markanın ürünlerine dünyanın çeşitli bölgelerinden ilgi gösteriliyor. Biz de bu ilginin Türkiye’de yanıt bulabilmesi adına, sizler için Blumarine ürünlerini gümrüğe takılmadan, sorunsuz bir şekilde Türkiye’ye getiriyoruz. Sürecin nasıl işlediğine dair tüm detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

 

 

 

Blumarine Hakkında

 

Blumarine, yalnızca kadın kıyafetleri üretiyor. Kadın kıyafetleri genel anlamda geniş bir yelpaze de olsa bir markanın kendisini kısıtlaması alışılmış bir durum değildir. Çünkü ne kadar çok kişiye hitap ederse o kadar müşteri potansiyeli kazanır. Hal böyle olunca Blumarine markasının ne kadar iddialı olduğunu anlamak hiç de zor değil. Zaten markanın kendisini ifade etme biçimi de tam olarak bunu destekliyor. Blumarine’in kendisine göre bir elbise tanımı var: “elbiseler kadınların kendilerini ifade etmek ve yorumlamak için kullandıkları kelimelerdir.” Bu tanıma dayanarak, marka kendisinin kadınlara benzersiz bir kelime dağarcığı sunduğunu savunuyor.

 

 

 

 

Koleksiyonları ve birçok kategorideki çeşitli ürünleriyle Blumarine’in sunduğu yelpazeyi sıralayacak olursak:

  • Giyim: Elbise, gömlek, tişört, etek, pantolon, triko, sweatshirt, kaban ve plaj kıyafetleri.
  • Aksesuarlar: Çanta, kemer ve mücevherler.
  • Ayakkabı: Dekolte ve sandalet ayakkabılar.
  • Parfümler: “B Blumarin” serisi ve “Beni sevmene izin ver” serisi.
  • Güneş Gözlüğü: Gözlük koleksiyonu ve Nicola Brognando Kapsül serisi.

Markanın resmî internet adresinde tüm kıyafetleri tekil olarak görebildiğiniz gibi her kıyafet için ayrıca bir kombin de gösterişe sunuluyor. Bu da acaba neye yakışır diye düşünmenize gerek kalmamasını sağlayacaktır.

 

 

Blumarine

 

Blumarine Satın Al

 

Blumarine ürünlerini kendi resmî internet adresinden ya da ABD’de hizmet veren alışveriş sitelerinden satın almanız mümkün. Fakat nereden sipariş verirseniz verin ürünün gümrükten geçirilmesi gerekiyor. Bu noktada Amerikasepetim olarak tüm işlemlerinizi sizler için üstleniyoruz. Deneyimli gümrük müşavirlerimiz, gerekli tüm işlemleri, yasal prosedürler doğrultusunda yapıyor ve herhangi bir sorun çıkması mümkün olmuyor. Bu sayede paket içeriği fark etmeksizin Amerika’dan satın aldığınız ürünler kolayca Türkiye’ye giriş yapıyor. Ardından hızlı kargo hizmetimiz sayesinde, çok kısa bir süre içerisinde paketleri kapınıza kadar ulaştırıyoruz. Bu süreçte kargo için ödeyeceğiniz ücret ise ortalamanın çok altında. Uygun fiyatlı ve hızlı kargo hizmetimizden faydalanırken, paketlerinizin zarar görmeyeceğinden de emin olabilir ve gönül rahatlığıyla kargonuzu bekleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri, bilgilendirme videolarına göz atarak edinebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.