BLOG YAZILARI

- Blazepod Ürünleri

Yaşlanmayı önleyici en önemli egzersizlerden biri reflekslerinizi güçlü tutmaktır. Blazepod ise tam olarak buna göre. İster reflekslerinizi dinamik tutup, yaşın sadece bir sayıdan ibaret olduğunu kanıtlayın. İsterseniz daha hızlı olup ilgilendiğiniz sporda bir üste seviyeye çıkın. Amerikasepetim olarak Blazepod ürünlerini en kolay şekilde Amerika'dan size ualaştırıyoruz. Blazepod ve Amerikasepetim hakkında daha fazla bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Blazepod Hakkında

Blazepod, ışığın gücünü kullanarak egzersiz yapmanıza olanak sağlayan bir reaksiyon setidir. Blazepod ışık kaynakları çeşitli renkler ve sürelerde parlayarak sizi belirli egzersiz programlarına yönlendirmektedir. Reaksiyon, dikkat ve konsantrasyonunuzu geliştirmeye yönelik bu egzersizler, çabuk karar verme ve baskı altında hızlı düşünebilme yetisi ve bireysel performansınızı da geliştiriyor. Blazepod’un en büyük özelliklerinden biri çok yönlü bir egzersiz aracı olmasıdır. Fitness ve benzeri spor faaliyetlerinizin içinde kullanabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla hem oyun oynamak hem de oyun oynarken spor yapacak şekilde de kullanabilirsiniz.

 

Blazepod Ürünleri

 

İkili çalışmalar ve daha ötesinde takım çalışmaları yapabileceğiniz Blazepod, sadece ellerinizle değil ayaklarınızla, boks eldivenleriyle, farklı spor türlerinin top çeşitleriyle de dokunulabilir teknolojiye sahiptir. Yani aklınıza gelebilecek hemen her spora Blazepod’u dahil etmeniz mümkün. Blazepod kendisine ait mobil uygulamasına sahiptir. Blazepod mobil uygulaması hem android hem de ios cihazlar için son derece ulaşılabilir ve kolayca kurulup kullanılabilir durumdadır. Uygulamayı yüklediğinizde karşınıza çok sayıda hazır antrenman seçenekleri çıkıyor. Bu antrenmanlar bireyselden takım çalışmalarına kadar çok sayıda çeşide sahip. İstediğinizi seçtikten sonra Blazepod derhal antrenman kurgusunu oluşturuyor ve antrenmanınıza başlamanıza olanak sağlıyor.

 

Blazepod Ürünleri

 

Mobil uygulama sayesinde tüm dokunuşlarınızın kaç saniye içinde gerçekleştirildiği, reaksiyon hız raporu, performans raporu gibi verilere de ulaşabiliyorsunuz. Blazepod, bireysel çalışmaların ötesinde eğer bir spor öğretmeniyseniz öğrencilerinizi çalıştırmanıza yönelik kurgular düzenlemek için de kullanabileceğiniz bir teknoloji. Üstelik sadece spor için değil, fiziksel rehabilitasyon desteği verirken de faydalı olabiliyor. Blazepod kendi şarj cihazı ile beraber gelmektedir. Micro USB ile şarjı son derece kolaydır. Ayrıca Blazepodlarınızı çeşitli yerlere bağlamak veya tutturmak için işinize yarayabilecek bazı aparatlarda kutu içerisinde mevcuttur.

 

Blazepod Ürünleri

 

Blazepodlar üst üste dizilerek hepsi aynı anda şarj edilebilir teknoloji ile tasarlanmışlardır. Her biri için ayrıca şarj işlemi yapmanıza gerek yoktur. Üst üste dizildikleri zaman birbirleriyle entegre olabilen yüksek teknolojiye sahiptirler. Eğitmen kiti, standart kit, eğitmen pro kit ve double standart kit olmak üzere dört farklı pakette satışı vardır. Standart kitin içerisinde 4, double standart kitin içerisinde 8, eğitmen kitinin içerisinde 6, eğitmen pro kitinde ise toplamda 12 adet pod bulunmaktadır. Yüksek teknolojili bu cihaz son derece konforlu ve profesyonel bir spor deneyimi vadediyor.

 

Blazepod Ürünleri

 

Blazepod Türkiye Satın Al

Blazepod ürünlerini Amerikasepetim üzerinden kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Amerika'dan sipariş vermeyi kolay bir hale getiren Amerikasepetim, dilediğiniz ürünü kapınıza kadar yolluyor. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Benim İçin Al Servisi” ve “Paket Oluştur Servisi” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Blazepod ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu makale 27-04-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.