Black Friday İndirimi

Aslına bakılırsa bu günün 1950 yıllarına kadar uzanan bir geçmişi vardır. Başta ABD olmak üzere birçok ülkede şükran gününün ertesi sabahından itibaren yani her yılın kasım ayının son cumasından itibaren satıcılar belli süreliğine indirim hazırlıklarını yaparlar, tüketiciler de alışverişlerini yapmak için adeta tetikte beklerler.

 

 

Neden Kara Cuma?

 

Black Friday ya da bir diğer adıyla telafuz edildiği üzere Kara Cuma olarak adlandırılan büyük indirim günü akıllara ilk gelen haliyle olumsuz bir izlenim verse de, tüm dünyada alışveriş tutkunlarının dakikaları, saatleri saydıkları bir zaman dilimi haline gelmiştir. Örneğin bu günün anlamını bilmeyen birine: ‘’Bugün Kara Cuma hadi alışverişe gidelim.’’ dense afallayıp heyecana ortak olmakta zorluk çekebilirJ. Tüketime karşı neredeyse izdiham olabilecek yoğunlukta talep olduğu için ilk olarak Philedelphia polisleri tarafından ‘’Kara Cuma’’ olarak adlandırılmıştır ve öylece kalmıştır. Günümüze gelene kadarsa anlamı bir kara leke olmaktan çıkar çünkü hem satıcılar hem de alıcılar tarafından bayram havası misali kutlanır.

 

 

İndirim Yapan Büyük Siteler

 

Aslında bu özel indirim günü için önemli olan tüketicinin en karlı şekilde istediği ürüne ulaşabilmesini sağlamaktır. İçinde yaşadığımız çağda uluslar arası alışveriş imkanları mevcuttur ancak bireysel olarak istenilen ürüne ulaşabilmek bazen mümkün olmayabilir ve işin uzmanları tarafından desteğe ihtiyaç duyulabilir. Amerikasepetim.com bu manada devreye girerek indirim sezonlarını beklemeden yılın her günü sizlere uluslar arası bir alışveriş kolaylığı sağlar.

 

 

Dünyanın neresinde olursa olsun Amerika’ya gönderim yapılabilen alışveriş sitelerinden istediğiniz ürünü alarak Türkiye’deki adresinize https://amerikasepetim.com/ sayesinde teslimat sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey öncelikli olarak almak istediğiniz ürünü direkt olarak Amerika’dan ya da Amerika’ya gönderim yapabilen güvenilir bir adresten seçmektir. Seçtiğiniz ürünü isterseniz bize yönlendirin kargolayıp gümrük takıntısı olmadan adresinize gönderelim, isterseniz de beğendiğiniz ürünün web sitesinden linkini kopyalayıp bizim web sitemizden alışveriş yapın yine gümrük takıntısı olmadan adresinize teslim edelim J

 

Sistemin işleyişi kısaca şöyle;

 

Diyelim Amerika’dan ya da Amerika’ya gönderilebilen ama direkt Türkiye’ye gönderilmeyen herhangi bir ürün beğendiniz ve almak istiyorsunuz.

 

1. Seçenek o ürünü bizim Amerika’daki sipariş birimimize yönlendirirsiniz biz size göndeririz. 2. Seçenek ise almak istediğiniz ürünü incelediğiniz sayfanın linkini web sitemize kopyalayıp bizim web sitemizden alırsınız.Tek aşamalı olarak direkt olarak ürünü almış olursunuz. Ondan sonrası bizim sorumluluğumuzla gümrüğe takılma riski olmadan, o anda toplamda ödediğiniz ücrete ek bir ücret kalmadan, sevkiyat adresimize geldikten 3-8 iş günü sonrası adresinize teslim etmektir. Almak istediğiniz ürünün ödemesini kartla tek çekim, taksitle ya da havale yoluyla yapabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için https://amerikasepetim.com/ adresine girerek adımları takip edebilirsiniz zaten çok sade olduğunu göreceksiniz. Her türlü soru ve görüşleriniz içinse sayfanın sol alt köşesindeki whats upp hattından bilgi alabilirsiniz. Bizleri youtube ve instagram adreslerimizden takip de ederseniz minnettar oluruz. Mutlu ve ayrıcalıklı alışverişler dileriz.

Diğer Konular
whatsapp