Bitmain Antminer Getirtmek

Eğer bu başlığı görüp, bu yazıyı okumaya, incelemeye geldiyseniz Bitmain Antminer hakkında kısa da olsa bilginiz vardır. Ancak bilmeyenler için de yazımızın devamında değineceğiz. Herkesin bildiği gibi, ülke paralarının yerini almasına neredeyse kesin gözüyle bakılan Bitcoin üreten bitmain antminer ürünleri için en büyük sorun getirtebiliyor olmak. Bu noktada ise çeşitli Çin ya da Amerika’daki satıcılarla pazarlıklar yapıp, getirtmeye çalışan ancak başarısız olan kullanıcılarımıza destek veriyoruz. Uzun lafın kısası, Bitmain Antminer ürünlerini, tüm gümrük işlemlerinizi de yaparak kapınıza teslim ediyoruz. Nasıl mı? Buyrun…


 

Bitmain Antminer Ürünleri Hakkında Bilmedikleriniz?


 

Bitmain antminer ürünleri nedir? Kısaca evinizdeki, yasal, para basım makinesidir :) Yani özetle siz günlük hayatınıza devam ederken, bitmain antminer, size yasal olarak Bitcoin üretir, yani size para basar. Daha detaylı bilgiye youtube videolarında, bitmain sitesinde ya da forumlarda ulaşabilirsiniz. Getirtmeye karar verdiğinizde ise Amerikasepetim olarak burada olacak, işlemlerinizi yapmak için bekleyeceğiz.


 


 

Nasıl Getireceksiniz?


 

Gümrükten o geçmez, bu geçmez, onun için belge, bunun için bilgi isterler gibi düşünceleri unutun. Evet Türkiye’de gümrük var ancak bireysel gönderimde var bu bildiğiniz yasaklar. Amerikasepetim olarak ise oyunun kurallarını baştan yazıyoruz. Tüm gönderimlerimizi kendi firmamızla, kurumsal olarak gönderiyoruz. Bu ise size sınırsız bir alışverişin kapılarını açıyor. Bitmain Antminer ürünleri de buna dahil. İster kozmetik, ister oto parçası, ister giyim, ister ilaç, aklınıza ne geliyorsa getirtebilirsiniz. Detayları WhatsApp hattımızdan destek alarak da öğrenebilirsiniz.


 


 

Daha evvel yurt dışından ürün sipariş verenler bilir. Bir ürün sipariş verdiğinizde ya gümrüge takılır ve alamazsınız, ya sizden fahiş fiyatlar isterler ya da teslim edemeyeceğiniz belgeler beklerler. Peki tüm bu zahmetlere ve harcamaya değer mi? Eğer değmez diyorsanız, nasıl bu ürünleri bizim aracılığımızla sipariş vereceğinizin detayları aşağıda.


 


 

Sorular ve Cevaplar?


 

Eğer daha evvel Amerikasepetim hizmetimizle tanışmadıysanız, muhakkak bazı genel sorularınız olacaktır. Daha evvel yaşamadığınız bir alışveriş deneyimine alışmak ise biraz zamanınızı alabilir. Ancak günün sonunda Alice harikalar diyarı tadında, tüm dünyanın adresinize sorunsuzca ulaşabileceği bir hizmete kavuşacaksınız. Şu anda aklınızda, bu kadar güzel anlatıyorsunuz da toplam ne kadar ödeyeceğim, vergi ne olacak, kargo ücreti ne olacak, ne kadar zamanda gelecek gibi sorular vardır. Bitmain Antminer ürünleri ve genel fiyatlandırma, makalemizin devamında.


 


 

Gümrük İşlemleri Hakkında


 

Gümrük işlemleriniz, yukarıda da bahsettiğimiz üzere tarafımızdan yapılacaktır. Özetle, ister siz satın alın, ister bize aldırın, paketinizi Amerika’dan Türkiye’ye biz gümrükleyeceğiz. Bu ise sizin sınırlarınızı ortadan kaldıracak. Sürpriz masraflarınız olmayacak, gümrük takılma riskiniz olmayacak, ürününüz geri gitmeyecek ya da sizden bir belge talep edilmeyecek. Böylece, Bitmain Antminer ürünlerine kolaylıkla, uygun fiyatlara sahip olabileceksiniz.


 

 


 

Kaç Günde Adresimde Olacak?


 

Paketiniz önce satın aldığınız ya da aldırdığınız siteden / satıcıdan bize ulaşacak. Amerika içi bu süre ortalama 2-5 iş günüdür. Paketiniz bize geldikten sonra, vergi ve kargo ücreti için size bilgilendirme yapacağız. Ödemeniz ardından ise 4-6 iş günü içerisinde gümrük işlemlerini de tamamlayarak adresinize teslim edeceğiz.


 


 

Toplam Fiyatı Nasıl Ögrenebilirim?


 

Öncelikle belirtmek isteriz ki akıllı alışveriş yapmak altın kuraldır. Paketinizi ne kadar büyütür, farklı sitelerden ya da aynı siteden ne kadar fazla ürünü birleştirip, birlikte kargo yaptırırsanız o kadar uygun fiyat olacaktır. Bitmain Antminer ürünlerine sahip olmak için başlıca 3 masrafınız olacaktır.


 


 

Ürün Ücreti


 

Ürün ücreti, ister siz satın alın, ister bize aldırın, bir siteden bir ürün için ödediğiniz toplam tutardır. Bazı siteler kargo ücreti ya da eyalet vergisi ekleyebilirler. Bitmain Antminer ürünleri için de bu geçerlidir, detaylı bilgi için Whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.


 


 

Gümrük Vergi Ücreti


 

Gümrük vergisi, malumunuz sürekli güncellenen bir konu olduğundan, bu konuda doğrudan Whatsapp hattımızdan ya da email hattımızdan destek alabilirsiniz. Gümrük vergi ücretlerini istiyorum yazmanız yeterlidir. Tarafınıza güncel şablon iletilecek, Bitmain Antminer ürünlerinin hangi kategoride olduğunu kontrol ederek, gümrük vergi yüzdenizi hesaplayabiliyor olacaksınız.


 

Kargo Ücreti ve Hesaplama


 

Kargo ücreti Amerika’dan Türkiye’ye taşıma ücretidir. Eğer paketinizin ölcülerini ve ağırlığını biliyorsanız Hesaplama Aracı ile kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Eğer bilmiyorsanız, sipariş vermek istediğiniz ürün linkini WhatsApp destek hattımızdan müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Hızlıca tahmini değer hesaplanarak tarafınıza iletilecektir.


 


 

Nasıl Sipariş Verebilirim


 

Yazımızın bu kısmına geldiyseniz artık sipariş vermeye hazırsınız demektir. O halde Bitmain Antminer ürünlerini nasıl sipariş vereceğinizi hızlı bir şekilde anlatalım. Amerikasepetim olarak iki farklı hizmetimiz mevcut. İsterseniz, siz satın alıp, bizden sadece kargo ve gümrük işlemlerini yapmamızı isteyebiliyor, isterseniz de getirtmek istediğiniz ürünü bize aldırabiliyorsunuz. Nasıl mı? Buyrun.


 


 

Paket Oluştur


 

Bitmain Antminer ürünlerini isterseniz, Amerika içi teslimat yapan istediğiniz siteden, kendi kredi kartınızla sipariş veriyorsunuz. Ardından Amerikasepetim hesabınızda paket oluşturuyorsunuz. Böylece sizin adınıza gelen ürünleri biliyor ve eşleştirebiliyor oluyoruz. Gelen paketinizin kargo ve vergi ücretlerini size iletiyoruz. Ödemeniz ardından ise gümrük işlemlerinizi de tamamlayarak Türkiye adresinize teslim ediyoruz.


 


 

Benim İçin Al


 

Benim için al servisimizde ise, sipariş vermek istediğiniz Bitmain Antminer ürün linkini bize iletmeniz yeterli. Ürün linkini sipariş formunuza yapıştırarak siparişinizi oluşturuyorsunuz. Sizin için ürünü satın alıyor ve Amerika lojistik merkezimize getirtiyoruz. Paketiniz ulaşması ardından gümrük ve kargo ücretlerini iletiyoruz. Ödemeniz ardından tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlıyor, adresinize teslim ediyoruz. Oldukça basit.


 


 

Diğer Sorularınız


 

Diğer tüm sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz. Instagram ve facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp