BLOG YAZILARI

- Biossance Cilt Bakım Malzemeleri

Cilt bakımı konusunda ürün seçimi çok önemli. Cilt bakımının doğal güzelliğin en önemli parçası olduğunu vurgulayan ve buna yönelik üretimler yapan Biossance ürünlerini Amerika'dan sipariş etmeniz artık çok kolay. Amerikasepetim dilediğiniz ürünü Amerika'dan sizin için temin ediyor ve adresinize ulaştırıyor. Biossance ve Amerikasepetim hakkında detaylı bilgi için yazımızın devamına bekliyoruz.

 

 

Biossance Hakkında

Cilt bakımı ve güzellik isimlerinden biri olan Biossance bünyesinde kadınların tüm ihtiyaçlarına hitap eden maskeler, serumlar, kremler, makyaj temizleyiciler, tonikler, balsamlar, yağlar ve pek çok benzer ürün bulunmaktadır. Bunların beraberinde ürünleri uygulamak için pedler ve spatula gereçlerinden de yararlanılabilmektedir.  

 

Biossance Cilt Bakım Malzemeleri

 

Çoğu ürünün seyahat boyu bulunmakla birlikte bu ürünleri denemek ve kendi cildinize uygunluğunu belirlemek için de satın alınabilmektedir. Biossance’ de vücut ve cilt bakım süreci için gerekli tüm ürünlerin bulunduğu kitler de oldukça talep görmektedir. Ürünlerin klinik incelemeler sonucunda etki oranları, bileşenleri, kullanma talimatları ve hangi amaç için kullanılacağı bilgileri açıklama kısımlarında belirtilmiştir. 

 

Biossance Cilt Bakım Malzemeleri

 

İçeriğinde paraben, yapay koku, ftalat ve mineral yağ bulunmayan Biossance cilt bakım ürünleri, dermatolojik testlerden geçerek hazırlanmaktadır. Kullanıcıların güvenini kazanan Biossance, en çok tercih edilen cilt bakım markalarından biri olmuştur.

 

Biossance Cilt Bakım Malzemeleri

 

Favori Biossance ürünlerinden bazıları;

  • C vitamini içeren formülüyle fondötenlere karıştırılarak da uygulanabilen gül yağı,
  • Ultra nemlendirme özelliği ile kırışıklık karşıtı nemlendirici krem,
  • Temiz ve pürüzsüz bir cilt için gece serumu.

 

Biossance Cilt Bakım Malzemeleri

 

Hiçbir Biossance ürününde doğaya ve hayvanlara zararlı içerikler bulunmamaktadır. Çevre dostu olmasının yanı sıra, geri dönüştürülebilir paketlemeler ve organik maddeler kullanılarak ürünlerin hazırlık aşamaları tamamlanmaktadır. Her ürünün belirtilen zaman aralıklarında etkilerini fark etmek için kullanma talimatlarına uyulmalıdır. 

 

Biossance Cilt Bakım Malzemeleri

 

Biossance Türkiye Satış

Biossance ürünlerine sahip olmak ama Amerika'dan nasıl sipariş vereceğinizi bilmiyor musunuz? Amerikasepetim size Amerika'dan alışverişi hızlı ve güvenilir bir şekilde tecrübe ettiriyor. İstediğiniz ürünü Amerika'dan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

Bu makale 22-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.