Berkley PowerBait

Türkiye’de oldukça popüler olmasına rağmen genellikle amatör kalmıştır bireysel balıkçılık. Ancak bunu keyifle yapmak istiyorsanız, yarı ya da tam profesyonel olmak istiyorsanız Berkley Powerbait ürünleri en sadık yardımcınız olacaktır. Nasıl mı sipariş vereceksiniz, haydi başlayalım.

 

 

Berkley Powerbait Hakkında

 

Balık tutmak, birçok insanın zihnini boşaltmak ve özellikle hafta sonlarını yakınları ile beraber geçirmek için tercih etikleri bir aktivitedir. İnsanların bu aktivite sayesinde hem eğlendiklerini hem de şansları yaver giderse kazandıklarını söylemek mümkündür. Oysa Berkley PowerBait ile kazanmak için şansın yaver gitmesine gerek yoktur. Çünkü söz konusu yapay yemler sayesinde balıklar karşı konulamaz bir çekim ağına girmekte, bu da onları doğrudan size getirmektedir. Bu denli etkili olan söz konusu yemin, mevcut etki oranını borçlu olduğu özellikler ise aşağıda verildiği gibidir.

 

 

Acemi Balıkçılar İyi, İyi Balıkçılar İçin Mükemmel!

 

Berkley PowerBait, aşağıda verilen özellikleri sayesinde balıkları engel olamayacakları bir çekim ağı içerisine almaktadır.

 

 

Dayanılmaz Koku!

Berkley yapay yemlerde koku, olmazsa olmazlar arasındadır. Bunun temel nedeni, balık yemi görene kadar beklemek yerine balığın yemi görmesini sağlamak için adım atmaktır. Bu sayede yemin kokusunu henüz uzaktayken alan balık doğrudan yemek doğru ilerleyecek ve kendisi yem olacaktır.

 

 

Özel Berkley PowerBait Lezzet Formülü

Ürün özel bir lezzete sahiptir. Bu lezzet sayesinde ürünün tadını en ufak şekilde alan balığın kendini durduramayıp yemeye devam edeceğini ve bu sayede ağa ya da oltaya takılacağını söylemek mümkündür. Ürünün sahip olduğu bu eşsiz lezzet ise, doğrudan özel Berkley PowerBait formülü ile ilişkilidir.

 

 

Kullanım Kolaylığı

 

En sevdiği hobisini bir an önce gerçekleştirmek ve hobiyi tutulan balıklar ile taçlandırmak isteyen kişilerin kullanım esnasında herhangi bir zorluk çekmeleri söz konusu değildir. Bu kişilerin, aksine mümkün olan en kolay kullanım ile karşı karşıya olduklarını ve kesinlikle zorlanmayacaklarını söylemek mümkündür. Bu sayede Berkley PowerBait alan kişiler kullanım kolaylığı sayesinde daha fazla kanca akıp daha fazla balık yakalayabilecektir. İşte hobiyi kazanç ile taçlandırmak bu kadar kolaydır.

 

 

Renk Seçenekleri

 

Bir kavanozda dönen 3 renk mevcuttur. Renk seçerken zorlanan kişilerin 1 kavanoz ile 3 renk elde edebilmeleri mümkündür. Bu hem kişilerin kararsızlıklarını gidermek hem de balıkları çok daha kolay yakalanmalarını sağlamak açısından oldukça önemlidir.

 

 

Berkley Powerbait Satın Al

 

Berkley Powerbait ürünlerini satın almak için iki basit servisimizden dilediğinizi kullanabilirsiniz. İsterseniz kendiniz alır, bize gönderirsiniz, isterseniz bize aldırırsınız. Her iki serviste de tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim ediyor olacağız. Eğer farklı sitelerden başka ürünler almak isterseniz, olta gibi, makine gibi, çanta gibi ya da giyim gibi. O siparişlerinizi de Berkley Powerbait ile birleştirebilir, kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp