Babo Botanicals Getirtmek

Gün geçmiyor ki yeni bir marka ile tanışalım ve bu yeni tanıştığımız markayı sizlerle buluşturalım. Bugünkü konuğumuz ise Babo Botanicals. Organik ürünlere ulaşmanın ne yazık ki zor olduğu bu günlerde evinizin yeni misafiri Babo Botanicals olacak. Nasıl sipariş vererek, nasıl getirteceğiniz yazımızın devamında.

 

 

 

Babo Botanicals Hakkında

 

Babo Botanicals etkili, doğal ve tamamen organik bileşenlerle üretilmesinin yanı sıra kesinlikle toksik olmayan saç ve cilt bakım ürünleri sunar. Hassas ciltlerden tutun da her türlü alerjene müsait ciltlere kadar hemen her cilde göre ürünler geliştiren Babo Botanicals, her şeyden önce kalite ve güvenlik standartlarına göre önem veren bir marka. Sağlık, güzellik ve mutluluk vadeden Babo Botanicals ürünlerini diğer markalardan ayıran şey, saç ve cilt için yüksek kaliteli çözümler sunan oldukça zengin botanik malzemelerdir.

 

 

Tüm Babo Botanicals ürünleri; doğal olarak üretilmiş, sertifikalı ve tamamen doğal bileşenlerden oluşan bir dizi saf bitki aktif maddesi ile yapılır. Babo Botanicals, tüm ürünlerinde organik madde kullanır. Organik maddeler, herhangi bir ürünün içerik listesinde yıldız işareti ile işaretlenmiştir. Tüm ürünler, hassaslaştırıcı ve tahriş edici olmadıklarından emin olmak adına bağımsız klinik laboratuvarlar tarafından test edilerek onaylanmıştır.

 

 

Babo Botanicals’i ön plana çıkartan bir başka önemli özelliği ise koku içermeyen ürünler sunmasıdır. Pek çok insanın çeşitli kokulara karşı hassasiyeti bulunur. Ayrıca yeni doğan bebekler, keskin kokulara oldukça duyarlıdır. Babo Botanicals ürünleri herhangi bir probleme neden olmaması için kokusuz ve renksiz ürünler geliştirmektedir. Kokulu olan ürünleri ise tamamen doğal koku içermekte ve sentetik koku barındırmamaktadır.

 

 

Babo Botanicals’in çoğu ürünü, misk, yağ ve yumurta ve sütten elde edilen bileşenler gibi hayvanlardan elde edilen bileşenleri içermez ve tamamen vegandır. Dudak, spor çubukları, bebek bezi Kremleri ve SPF 40 günlük şeffaf güneş koruyucu ürünü bu duruma istisnadır. Geri kalan her türlü ürün vegan bireylerin kullanımı için uygundur. Buna ek olarak SPD 40 günlük şeffaf güneş koruyucusu hariç tüm ürünler glütensiz olarak imal edilmektedir.

 

 

Babo Botanicals Satın Al

 

Babo Botanicals ürünlerini satın almak ve getirtmek sandığınızdan daha kolay. Amazon’da satışı olan Babo Botanicals ürünlerini ister siz satın alıp Amerika adresinize (size vereceğimiz) gönderin, isterseniz de sizin yerinize biz satın alalım. Sorun satın almak değil gümrük işleri nasıl olacak diye soruyor olabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki daha evvel bizden alışveriş yapmadınız. Merak etmeyin, tüm gümrük işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim ediyoruz. Her iki servisimizle ilgili videomuz da aşağıda sizlerle.

 

 

Diğer Konular
whatsapp