BLOG YAZILARI

- Awair Element Hava Temizleme

Bulunduğunuz yeri Awair Elemet hava temizleme cihazları ile daha güvenlikli ve sağlıklı bir havaya dönüştürmek isterseniz Amerikasepetim ile satın almaları rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler neticesinde alışverişinize ait gümrük, vergi ve kargo uygulamaları tarafımızca tamamlanarak siparişinizin teslimatı sağlanmaktadır. Awair Element ve servislerimizi detaylı olarak öğrenmek için yazıyı keşfetmeye devam edebilirsiniz.

 

 

 

Awair Element Hakkında

 

Awair 2013 yılında kurulmuş, hava kalitesi ölçme cihazları üreticisi bir firmadır. Amerika kökenli firmanın ev, iş yeri, okul ve benzeri alanlara özel Awair Element araçları ile ortam atmosferi daha sağlıklı bir hale getirilmektedir. Awair Element ürünleri sayesinde iç mekanların hava kalitesi düştüğünde kullanıcıların bulunulan ortamı havalandırması konusunda uyarıda bulunur.

 

 

 

 

Uzun süreli havasız ortamlarda bulunmak ve yeterince hava sirkülasyonunun sağlanamaması temiz hava akışının önüne geçmektedir. Özellikle kalabalık ortak alanlarda enerji düşmesine, uykulu hal durumuna ve rahat bir şekilde nefes alışverişinin yapılamamasına neden olan karbondioksit salınımı sağlık için de oldukça zararlıdır. Awair Element cihazlarıyla ortamın havalandırılmaya ihtiyaç duyup duymadığı pratik bir şekilde öğrenilebilir ve hava filtresi veya diğer havalandırma yöntemleri ile ortam atmosferini daha ferah bile hale getirilebilir.

 

 

Awair Element

 

 

Awair Element, Awair uygulamasıyla birlikte mobil cihazlarda hava kalitesinin puanlamalarını, kullanıcıya yakın adreslerdeki iç ve dış mekanlar ile karşılaştırmaları ve cihazın kullanıldığı süre itibariyle sağlıklı nefes alıp vermenin iyileştirilme oranını öğrenmek mümkündür.

 

 

Awair Element

 

 

Awair cihazları masaüstü seçenekleri ve prize takılı modelleri ile her alan için gerekli hava akışı düzenlemesini sağlar. Okullar, işletmeler ve iş yerleri gibi kalabalık alanların Awair Element Wi-fi bağlantısı ile sürekli sirkülasyon halinde olması kolaylaştırılır.

 

 

Awair Element

 

 

Lazer sensörlü Awair Element ile birlikte hava verileri görüntülenebilirken, minimal ürün formu sayesinde tüm alanlara rahatlıkla taşınabilir. Mekânda bulunan hava atmosferine göre kişiselleştirilmiş öneriler sunan Awair Element, yoğun temizlik yapılan bir ortamda alkol ve kimyasal kokusunun azaltılması yönünde ipuçlarını bildirim olarak uygulama üzerinden paylaşmaktadır. Uygulamaların basit ara yüzü ve kullanım kolaylığı mevcuttur.

 

 

Awair Element

 

 

Awair başta Amerika, Kanada, Hollanda, Almanya ve İngiltere olmak üzere 30’a yakın ülkeye teslimat yapmaktadır.

 

 

Awair Element

 

Awair Element Satın Al

 

Amerikasepetim’i kullanarak Awair Element son teknoloji hava durumunu ölçme cihazlarının siparişlerini hızlandırabilirsiniz. Paket Oluştur ya da Benim İçin Al hizmetlerinden talep ettiğiniz servisi seçerek güvenilir bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişinizde bulunan vergi, kargo ve gümrük uygulamalarının tamamını üstlendiğimiz hizmetlerimizle, sonradan çıkan vergi ücretlendirmeleri, teslimat gecikmeleri gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Aşağıdaki videolardan hizmetlerimizin içeriği hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.