Aurate New York

Yurt dışından ister değerli taş isterseniz de lüks takı siparişlerinizi kolaylıkla getirtebilirsiniz. Üstelik gümrük, kargo gibi sıkıcı konularla uğraşmadan. Aurate New York siparişlerinizi verin, sizin için Türkiye adresinize teslim edelim.

 

 

Aurate New York Hakkında

 

Aurate, 2015 yılında New York’ta kurulan seçkin bir mücevher markasıdır. Amerika Birleşik Devletleri menşeili marka, yüksek standartlarda eşsiz ve benzersiz tasarımlara sahip kaliteli mücevherler vadediyor. Her kadının en iyi mücevherlere sahip olmayı hak ettiğine inanan Aurate, tasarımlarında günlük aşınma ve yıpranmaya dayanıklı malzemeler kullanıyor olmasının yanı sıra şeffaf ve uygun fiyatlar sunuyor.

 

 

Her Aurate mücevherinin ortaya çıkış basit bir kâğıt üzerine çizimle başlar. Çizimler her türlü ihtiyaç ve talebin yanı sıra muazzam bir estetik ve şıklıkla tasarlanır. Ürünün her ayrıntısı v her detayı ince ince düşünülür. Her parçanın tamamen özgün bir kişiliği bulunur ve benzersizdir. Brooklyn köprüsünün kemerlerinden esinlenen halkalardan kapı tokmaklarından esinlenen küpelere kadar Aurate, kurulduğu şehir olan New York’un pek çok özelliğini eserlerine yansıtmıştır. Her eser tıpkı New York gibi son derece canlı, hareketli ve cezbedicidir. Pek çoğu gerçek günlük yaşamdan ilham alınarak tasarlanan mücevherler, usta ellerde gerçeğe dönüşüyor.

 

 

Aurate mücevherlerinin üretiminde kullanılan her bir parça, tamamen etik kaynaklardan temin edilir ve sürdürülebilir bir şekilde imal edilir. Tamamen altın veya altın kaplama fark etmeksizin tüm ürünler yüzde yüz el yapımıdır. Her bir parçanın son kullanıcı tarafından ömür boyu kullanılabilmesini sağlamak için titiz bir çalışma yürütülür. Bu sebeple mücevherlere ekstra mil kalınlıkları uygulanır.

 

 

Aurate tarafından mücevherlerin imalatında kullanılan incilerin en yüksek kalitede olan AAA sınıfı Güney Denizi'nden, görece daha küçük olan Akoya türü inciler ise doğrudan Japonya'dan temin ediliyor. Ayrıca kullanılan elmaslar, titizlikle tedarik ederek mükemmel kesim, renk ve en az iyi bir kalitede netlik sağlamak için elle seçilir ve laboratuvar testleriyle de yakından incelenir.

 

 

Kaliteli ve doğru ürünleri çok farklı ancak benzersiz çeşitlerle sunmak her zaman Aurate’in birincil amacı olmuştur. İki kadın kurucu tarafından kurulan Aurate, kurulduğu 2015 yılından bu yana her zaman şeffaf ve ulaşılabilir olmanın yanı sıra ırk, etnik köken, cinsel yönelim veya geçmişten bağımsız olarak herkese eşit fırsatlar sunma politikasıyla işletme hayatına devam ediyor.

 

 

Aurate New York Sipariş

 

Aurate New York üzerinden siparişlerinizi Türk kredi kartınızla verebilirsiniz. Ancak sizi asıl endişelendiren kargo ve gümrük, bunun da bilincindeyiz. Bu nedenle önünüzde iki opsiyon var. İsterseniz ürünü siz alıp, Amerika adresimize yönlendirebilir, isterseniz de ürün linkini bize iletip, sizi için satın almamızı isteyebilirsiniz. Her iki durumda da Amerika’dan Türkiye’deki adresinize tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak güvenli bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Üstelik tüm gönderileriniz 25.000$ a kadar ücretsiz sigortalanmaktadır. 25.000$ ve üzeri sigortalatmak istediğiniz ürünler için ise Whatsapp destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Nasıl sipariş vereceğiniz detaylarını aşağıdaki videomuzda inceleyebilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp