BLOG YAZILARI

- Athletic Greens

Athletic Greens takviye besinlerini satın almak için servislerimizden faydalandığınız takdirde hiçbir gümrük, vergi ve teslimat işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Süreci sizler için tamamlayarak gümrük ve kargo uygulamalarını güvenilir bir şekilde gerçekleştirip ürünleri adresinize ulaştırıyoruz. Athletic Greens’ i yakından tanımak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

Athletic Greens Hakkında

 

10 yıldan fazladır sporcular için takviyeler ve destekleyici ürünler üreten Athletic Greens, NSF sertifikalı bir markadır. Sporcuların egzersizler esnasında vücuttan atarak kaybettiği besinleri ve vitaminleri Athletic Greens takviyeleri ile geri kazanmak ve vücudu sağlıklı bir forma sokmak mümkündür.

 

 

 

 

Bedensel gücü arttıran, daha verimli antrenmanlar yapmayı sağlayan, enerji üretimini destekleyen, adaptojen ve antioksidan desteği sunan Athletic Greens takviyeler, ağır antrenman standardı olan sporcular için ideal bir markadır. Athletic Greens takviye besinlerinde glüten, tatlandırıcı, GDO, koruyucu madde, yumurta ve şeker bulunmamaktadır. Ürünler toz formda satılmaktadır.

 

 

Athletic Greens

 

 

Ürünlerin içerisinde mineraller, 75 çeşit vitamin, adaptojen, probiyotik ve diğer takviye gıdalar yer almaktadır. Tek bir porsiyondan alınabilecek vücudun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bu maddeler doğal olarak hazırlanmaktadır. Takviyeler, sindirim sistemini güçlendiren ve bağışıklığı destekleyen içeriklerden oluşturulmaktadır.

 

 

Athletic Greens

 

 

Ürünleri denemek için tek seferlik alabileceğiniz gibi, memnun kalmanız halinde abone olarak seçeceğiniz tarihlerde düzenli gönderim imkanından da yararlanabilirsiniz. Sunulan bu hizmet ile takviye Athletic Greens ürünleri her bittiğinde tekrar sipariş verme ve sipariş bekleme işlemlerine gerek kalmadan, daha pratik bir biçimde tedarik edilmektedir. Abonelik esnasında yeni ürün ekleme, ürün gönderim sıklığını arttırma/azaltma ve iptal etme gibi özellikler bulunmaktadır.

 

 

Athletic Greens

 

 

Athletic Greens takviye ürünleri 30 adetlik ve 60 adetlik olarak satın alabilirsiniz. Takviyeyi ilk kez kullanmaya başlayan kişiler için toz halindeki takviyeyi karıştırmak ve hazırlamak için kavanoz ve karıştırıcı ücretsiz olarak gönderilmektedir. Athletic Greens takviyenin standart kullanımı her gün 1 kaşık olacak şekilde aç olarak tüketmektir. Su, meyve suyu, süt gibi sıvılarla karıştırılarak kullanılabilmektedir.

 

 

Athletic Greens

 

 

38 ülkeye gönderilen Athletic Greens takviye ürünlerine, markaya ait web siteden erişilebilmektedir. Takviye ürünlerin kolay taşınabilmesi için seyahat boyları da mevcuttur. Ayrıca deneme için de seyahat boylar tercih edilebilir, kullanıma devam edilecekse büyük boyları satın alınabilmektedir.

 

 

 

Athletic Greens

 

Athletic Greens Türkiye

 

Athletic Greens Türkiye siparişlerinde, yurt dışında geçerli vergi uygulamalarını, kargo ücretlendirmelerini ve gümrük işlemlerini Amerikasepetim hizmetleri sayesinde kolay bir şekilde tamamlıyoruz. Benim için Al ve Paket Oluştur servislerinden talep ettiğinizi seçerek, Athletic Greens markalı tüm takviye ürünlere sahip olabilirsiniz. İki servis arasındaki tek fark, Benim İçin Satın Al servisindeki %10 banka komisyonudur. Siparişiniz sonrası teslimatı bize vermiş olduğunuz adrese göndererek, ürünlerin güvenilir bir şekilde size ulaşmasını sağlıyoruz. Aşağıda yer alan videolardan servislerin nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.