Atem Mini Pro Klavye

Görüntü ve ses mikseri görevindeki Atem Mini Pro klavyesini satın almak istediğinizde Amerikasepetim’in sunduğu kolaylıklardan yararlanarak, gümrük, vergi ve kargo işlemlerinizin tamamlandığı hizmetlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Makaleyi okumaya devam ederek güvenilir alışveriş imkanı sunan Amerikasepetim’i ve Atem Mini Pro özelliklerini inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Atem Mini Pro Hakkında

 

Atem Mini Pro yeni teknoloji bir görüntü ve ses kontrol klavyesidir. Youtube, Twitch vb. canlı yayınlarda, çevrimiçi video oyunlarında ve diğer yansıtmalarda Atem Mini Pro sayesinde profesyonel bir görüntü ve ses alabilmek ve bu görüntü ve sesin ayarlamalarını pratik bir şekilde yapmak mümkündür. Kullanıcıların talebine göre Atem Mini Pro ile yayınlar için 2 farklı bilgisayara ve 4 farklı kameraya bağlanılabilir, oyunlar için konsol bağlantısı yapılabilir.

 

 

 

 

Atem Miniden farklı olarak Atem Mini Pro cihazında açma/kapama tuşu mevcuttur. Cihaz güç kaynağına bağlandıktan sonra On tuşu ile açılır ve güç kaynağından ayrıldığında otomatik olarak kapanır. Cihaz üzerinde açma/kapama tuşları dahil 69 kontrol tuşu yer almaktadır. HDMI, ses, resim içinde resim, geçiş süresi, kayıt ve yayın akışı kontrollerinin tamamı Atem Mini Pro üzerinden yapılabilmektedir.

 

 

Atem Mini Pro

 

 

Atem Mini Pro’nun önceki versiyonlarına kıyasla görüntü çözünürlük oranı, ses kalitesi, kontrol mekanizması ve kayıt performansı çok daha yüksektir. Ultra HD video görüntüleri ile birlikte daha net ve sorunsuz bir izlenmeye sahip olunabilmektedir. Atem Mini Pro’ya diğer Atem Mini modellerinden farklı olarak Multiview özelliği eklenmiştir. Multiview özelliği sayesinde yayına bağlı olan tüm ses ve görüntü kaynakları kullanıcıya gösterilmektedir.

 

 

Atem Mini Pro

 

 

Atem Mini Pro teknik özellikleri:

Renkli klavye tuşları, minimal klavye formu ve sade tasarımı ile Atem Mini Pro, yayın kayıtlarını, oyunlarını ve diğer videoları en profesyonel düzeyde görüntülemek ve seslendirmek isteyen kişilere hitap eden son teknoloji bir cihazdır.

 

 

Atem Mini Pro

 

Atem Mini Pro Sipariş

 

Yurt dışı teknoloji alışverişlerinde gümrük ve vergi uygulamalarını sizler için üstlenen Amerikasepetim sayesinde Atem Mini Pro siparişlerinizi size uygun hizmet türünü seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Paket Oluştur ve Benim İçin Al olmak üzere iki hizmeti bulunan Amerikasepetim, güvenilir bir alışveriş süreci oluşturmaktadır. İki servis arasındaki tek fark Benim İçin Al servisinde ilgili ürünün tarafımızca satın alınmasından doğan %8 banka komisyonudur. Aşağıya eklenmiş videolardan hizmetlerimizi inceleyebilir ve dilediğiniz servisi seçerek alışverişe başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp