Apple Watch 6 Fiyatları

Bildiğiniz gibi Apple 2020 Eylül ayında yeni lansmanını yaparak Apple Watch 6’yı tanıttı. Artık hepimizin bildiği ve tahmin ettiği üzere önce kablosunu yitiren telefonlar cebimize girdi, şimdi de sadece kolumuzda olacak şekilde tasarlanmaya, tüm ihtiyaçlarımızı rahatlıkla gidermeye hazılanıyor. 

 

 

Apple Watch 6 hakkında zaten bilgi sahibisiniz, belki de adamlar zaten yapmıştır, yenisini alayım diye düşünüyorsunuz ancak ya Türkiye’de çok pahalı ya da stok yok. Bu nedenle Amerika’dan nasıl getirtebilirim, bir gelen var mıdır telaşı içindesiniz. Merak etmeyin, Amerikasepetim olarak yanınızdayız.

 

 

Apple Watch 6 Hakkında Yenilikler

 

Apple Watch 6’da özellikle Covid sonrası sağlık konusunda ekstra özellikler getirilerek, sağlığınıza odaklanırmış. Kanınızdaki oksijen miktarına kadar ölçüm sağlayabilen Apple Watch 6, kişisel doktorunuz olarak, kolunuza giriyor ve yanınızdan 1 dakika bile ayrılmıyor.

 

 

Güncellenen ekran yapısı, döndürülebilir tuş takımı ile önce sağlık diyen Apple Watch 6 yeni kasa renkleriyle de hayatımızdaki yerini alıyor.

 

 

Apple Watch 6 Amerika Fiyatları

 

Bildiğiniz gibi Apple Watch 6’da da kasa yapısı, büyüklüğü ve kayış özelliklerine göre farklı şekillerde fiyatlandırılıyor. 399$ olarak, basic kayış, kasa ve 40 mm çapıyla fiyatlandırılmış. Türkiye fiyatlarıyla karşılaştırmak isterseniz, Amerika’da 399$ olan modelin Türkiye’deki Eylül 2020 fiyatı 3799 TL. Ancak doların şu günlerde hızla artmasıyla Türkiye fiyatları da güncellenecektir.

 

 

Nasıl Sipariş Verebilirim

 

Sadece Apple Watch 6 değil, dilediğiniz Apple ürününü sorunsuzca sipariş verebilir, Türkiye adresinize getirtebilirsiniz. Apple.com Türkiye kredi kartı kabul ettiğinden, yapmanız gereken Apple’dan dilediğiniz ürün ya da ürünleri sipariş vererek size vermiş olduğumuz Amerika adresinizi Shipping address olarak girmek. Apple, siparişlerinizi Amerika’daki adresinize gönderecek. Paketinizi teslim aldığımızda kargo ve vergi ücretini ileteceğiz. Ödemeniz ardından ise, tüm gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye’deki adresinize, kapınıza kadar teslim edeceğiz. Bu kadar basit!

 

 

Eğer sizin için Apple’dan satın almamızı istiyorsanız, sipariş vermek istediğiniz ürün linkini benim için al servisimizdeki ilgili forma ekliyor, ödemenizi yapıyorsunuz. Sizin için ürünü satın alıp, benzer işlemler sonrasında adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Başka websitelerinden yapacağınız alışverişlerinizi de isterseniz Apple’dan yapacağınız alışverişlerle birleştirebilir, kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz.

 

 

Aklınıza muhakkak sorular takılmıştır, ilk kez böyle bir deneyim de yaşıyor olabilirsiniz. Tüm sorularınızın muhakkak bir cevabı var merak etmeyin. WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir, tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp