Animal Pak

Gümrük ve kargo işlemlerini sizler için tamamladığımız Amerikanpaketim hizmetlerini kullanarak Animal Pak takviye gıda ürünlerine erişebilirsiniz. Sporcular için vazgeçilmez vitamin ve proteinlerin yer aldığı Animal Pak ürünlerinin ve alışveriş hizmetlerinin bilgilendirmelerini yazının devamından edinebilirsiniz. 

 

 

 

Animal Pak Hakkında

 

1983 yılında kurulan Universal, sporcular için gıda takviyeleri ve destekleri üretmektedir. Universal firmasının alt segmenti olan Animal Pak, markaya ait diğer ürünlerden ayrılan bir seridir. Seri ambalajlama, içerik ve özellikleri açısından markanın benzer ürünlerinden farklılık göstermektedir. 

 

 

 

 

Animal Pak; kilo yönetimi, yağ yakımı, bağışıklık desteği, kasların gelişimi ve eski kas yapılarının tekrar aktive edilmesi, öğün takviyesi, antrenman öncesi ve sonrası enerji desteği gibi pek çok farklı açıdan sporcuların ihtiyaç duyabileceği tüm takviyelere sahiptir. Sporcular için takviyelerin yanı sıra beslenme şekilleri ve düzenleri de sağlığı ve vücut gelişimini etkileyen faktörler arasındadır. Universal takviyelerin beraberinde, düzenli bir yaşam standardı belirlemek ve buna uygun bir spor programı oluşturmak oldukça önemlidir. 

 

 

Animal Pak

 

 

Toz halde ve hap halinde satılan Animal Pak takviyeleri, sporcuların antrenman süresince kaybettiği tüm enerjilerin, protein ve minerallerin tekrar vücuda alınması için ideal ürünlerdir. Her sporcu yağı kasa çevirirken sayısız kalori yakar. Yoğun tempolu ve daha uzun süreli antrenman yapan sporcular için bu durum çok daha üst seviyededir. Vücuttaki vitamin, protein ve minerallerin BBCA ve EAA ürünleri ile desteklenmesi önerilmektedir. 

 

 

Animal Pak

 

 

Animal Pak ürünlerinde tatlandırıcı ve koruyucu maddeler yer almamaktadır. Takviyeler portakal, mango, vanilya, çikolata gibi doğal özler ile içimi kolaylaştırır. Tüm ürünlerin kullanım talimatları ve hangi amaçlara hizmet ettiği ürün bilgi kutularında detaylı olarak belirtilmiştir. Birlikte kullanılması önerilen ve birbirini destekleyen ürünler paket halinde de satılmaktadır. 

 

 

Animal Pak

 

 

Animal Pak takviyelerin düzenli kullanımı antrenmanlarda kullanılan gücü arttırır, antrenmanların zorluk kademesini yükseltir, daha geç yorulmayı sağlar, antrenman sonrası kas ağrılarını azaltır, enerjik hissettirir, bağışıklığı ve metabolizmayı düzenler. Animal Pak ürünlerine resmî web sitesinden ulaşılabilir. Ürünlerin 30’dan fazla ülkeye gönderimleri sağlanmaktadır. 

 

 

Animal Pak

 

Animal Pak Sipariş

 

Animal Pak ürünlerinde gümrüğe takılma, kargo gecikmesi gibi problemlerle karşılaşmamak için Amerikasepetimin sunduğu Benim İçin Al servisini tercih ederek, ürün, vergi ve kargo ücretlerini karşılamanız halinde, siparişiniz adresinize güvenilir bir şekilde teslim edilecektir. Tüm sorumluluğu sizler için üstlendiğimiz bu hizmetimizin yanı sıra, Kendim Paket Oluştur servisini kullanmak isterseniz, ürünün satın alma sürecini tamamlamanız ardından, geri kalan gümrük ve teslimat uygulamalarıyla biz ilgilenerek süreci hızlandırıyoruz. Hizmetlerin yer aldığı videolara aşağıdaki alandan ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp