BLOG YAZILARI

- Animal Pak

Gümrük ve kargo işlemlerini sizler için tamamladığımız Amerikanpaketim hizmetlerini kullanarak Animal Pak takviye gıda ürünlerine erişebilirsiniz. Sporcular için vazgeçilmez vitamin ve proteinlerin yer aldığı Animal Pak ürünlerinin ve alışveriş hizmetlerinin bilgilendirmelerini yazının devamından edinebilirsiniz. 

 

 

 

Animal Pak Hakkında

 

1983 yılında kurulan Universal, sporcular için gıda takviyeleri ve destekleri üretmektedir. Universal firmasının alt segmenti olan Animal Pak, markaya ait diğer ürünlerden ayrılan bir seridir. Seri ambalajlama, içerik ve özellikleri açısından markanın benzer ürünlerinden farklılık göstermektedir. 

 

 

 

 

Animal Pak; kilo yönetimi, yağ yakımı, bağışıklık desteği, kasların gelişimi ve eski kas yapılarının tekrar aktive edilmesi, öğün takviyesi, antrenman öncesi ve sonrası enerji desteği gibi pek çok farklı açıdan sporcuların ihtiyaç duyabileceği tüm takviyelere sahiptir. Sporcular için takviyelerin yanı sıra beslenme şekilleri ve düzenleri de sağlığı ve vücut gelişimini etkileyen faktörler arasındadır. Universal takviyelerin beraberinde, düzenli bir yaşam standardı belirlemek ve buna uygun bir spor programı oluşturmak oldukça önemlidir. 

 

 

Animal Pak

 

 

Toz halde ve hap halinde satılan Animal Pak takviyeleri, sporcuların antrenman süresince kaybettiği tüm enerjilerin, protein ve minerallerin tekrar vücuda alınması için ideal ürünlerdir. Her sporcu yağı kasa çevirirken sayısız kalori yakar. Yoğun tempolu ve daha uzun süreli antrenman yapan sporcular için bu durum çok daha üst seviyededir. Vücuttaki vitamin, protein ve minerallerin BBCA ve EAA ürünleri ile desteklenmesi önerilmektedir. 

 

 

Animal Pak

 

 

Animal Pak ürünlerinde tatlandırıcı ve koruyucu maddeler yer almamaktadır. Takviyeler portakal, mango, vanilya, çikolata gibi doğal özler ile içimi kolaylaştırır. Tüm ürünlerin kullanım talimatları ve hangi amaçlara hizmet ettiği ürün bilgi kutularında detaylı olarak belirtilmiştir. Birlikte kullanılması önerilen ve birbirini destekleyen ürünler paket halinde de satılmaktadır. 

 

 

Animal Pak

 

 

Animal Pak takviyelerin düzenli kullanımı antrenmanlarda kullanılan gücü arttırır, antrenmanların zorluk kademesini yükseltir, daha geç yorulmayı sağlar, antrenman sonrası kas ağrılarını azaltır, enerjik hissettirir, bağışıklığı ve metabolizmayı düzenler. Animal Pak ürünlerine resmî web sitesinden ulaşılabilir. Ürünlerin 30’dan fazla ülkeye gönderimleri sağlanmaktadır. 

 

 

Animal Pak

 

Animal Pak Sipariş

 

Animal Pak ürünlerinde gümrüğe takılma, kargo gecikmesi gibi problemlerle karşılaşmamak için Amerikasepetimin sunduğu Benim İçin Al servisini tercih ederek, ürün, vergi ve kargo ücretlerini karşılamanız halinde, siparişiniz adresinize güvenilir bir şekilde teslim edilecektir. Tüm sorumluluğu sizler için üstlendiğimiz bu hizmetimizin yanı sıra, Kendim Paket Oluştur servisini kullanmak isterseniz, ürünün satın alma sürecini tamamlamanız ardından, geri kalan gümrük ve teslimat uygulamalarıyla biz ilgilenerek süreci hızlandırıyoruz. Hizmetlerin yer aldığı videolara aşağıdaki alandan ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.