Amy Myers Supplements

Kendi ya da yakınlarının hastalığı üzerine araştırmalarını artırarak ürün geliştiren doktorların bir yenisi olan Amy Myers ürünlerini sizin için, tüm gümrük işlemlerinizi de yaparak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Amy Myers Hakkında

 

Dr. Amy Myers tarafından kurulmuş olan Amy Myers Kozmetik; Amerika kökenli bir e-ticaret şirketidir. İnce Bağırsakta Aşırı Bakteri Çoğalması (SIBO), Zehirli Guatr (Graves), Sızdıran Bağırsak Sendromu gibi bağışıklık sistemi hastalıkları için takviye ürünler pazarlamaktadır.

 

 

Amy Myers Kozmetik’in hem kurucusu hem de CEO’su olan olan Dr. Myers’in hikâyesi, kendi hastalığını keşfetmesi ile başlamaktadır. Graves hastalığı teşhisi konulan Dr. Myers, araştırmaları sonucu bu rahatsızlığın geleneksel tıp alanında çözüm önerisi olmadığını öğrenmiştir. Başta kendine, daha sonra aynı hastalığı paylaştığı diğer insanlara da çare bulabilmek için çalışmalara başlamıştır. Üretilen tüm ilaç ve ürünler farmasötik kimyayı kullanarak meydana getirilmiştir. Ürün geliştirme aşamalarında Dr. Myers ve birçok uzman doktor yer almaktadır. Amy Myers Kozmetik markasına ait 50’den fazla ürün bulunmaktadır. Ürünler hap, kapsül, çiğnenebilir tablet, bar ve toz formlarda satılmaktadır.

 

 

Üretilen tüm ilaç ve takviyeler GMP (İyi Üretim Uygulamaları) onaylıdır. Sağlık marketlerinde satılan benzer ürünlere göre çok daha kaliteli ve doğal bileşenler içermektedir. Örneğin hatmi kökü, aloe yaprağı, kemik suyu gibi. Amy Myers Kozmetik ürünlerin boya, GDO ve glüten içermemektedir. Ürünler gıda hassasiyetini en aza indirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda ilaç ve takviyelerin probiyotik ile destekleme, mukoza zarını güçlendirme, çözünebilir liflerin bulunduğu doğal barlar ile tatlı ihtiyacını giderme şeklinde yararları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bütün ürünler otoimmün hastalıkları dostudur.

 

 

Takviye ürünlerin farklı aromalı versiyonları da mevcuttur. Örneğin çikolatalı, hindistan cevizli, çilekli gibi. Bunların yanı sıra, ürünlerin kolay tüketimi için birden fazla seçenek vardır. Yemeğe karıştırılarak tüketilebilir olanlar, sıcak su ile karıştırılarak tüketilebilir olanlar, meyve suyu ile karıştırılarak tüketilebilir olanlar gibi.

 

 

Amy Myers Kozmetik internet mağazasında, toplu çözüm programları da bulunmaktadır. Bu programlar 1 aylık, 6 haftalık gibi süreleri bulunan, bağışıklık sistemini destekleyici videolar, sağlıklı zayıflamaya yardımcı videolar gibi içeriklere sahiptir. 

 

 

Tüm ürünlerin kullanım sıklıkları, dozları ve içerikleri ürün bilgilendirme kısmında yer almaktadır. İçerik bileşenlerinden alerjik reaksiyona yol açabilecek tüm durumlar kullanıcılara bildirilmektedir. Ayrıca prospektüsler ürün siparişlerinde de gönderilmektedir.

 

 

Amy Myers Sipariş

 

Amy Myers an itibariyle sadece kendi sitesinde satış yapmaktadır. Üzülmenize gerek yok, Türk kredi kartı kabul ediyor. Peki ya gümrük? Onu da Amerikasepetim olarak biz yapıyoruz. Size ise sadece sipariş vermek istediğiniz ürünü seçmek kalıyor. İster ürün bilgilerini bize iletip, sizin için satın almamızı sağlayın, isterseniz siz satın alıp, size vereceğimiz Amerika adresinize yönlendirin. Her iki servisimizde de tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak, siparişleriniz adresinize teslim edilecektir. Her iki servisimizin de detaylı açıklama videolarına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp