American Spirit Sigara

American Spirit bitkisel sigaraları sipariş etmek istediğinizde hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Hizmetler dahilinizde gümrük, vergi ve teslimat işlemleri tarafımızca tamamlanmaktadır. Amerikasepetim servislerinin çalışma prensibini ve American Spirit sigaranın benzersiz özelliklerini, yazının devamını okuyarak keşfedebilirsiniz. 

 

 

 

American Spirit Sigara Hakkında

 

American Spirit sigara %100 doğal ve bitkisel özlerden hazırlanarak üretilmektedir. Sigara sever kişiler için zararsız bir içeriğe sahip American Spirit sigaralar oldukça uygun bir ikame üründür. Bağımlılık özelliği bulunmaması Spirit sigaraların en önemli özelliklerinden biridir. Sigarayı bırakmak isteyenler için geçiş sürecini destekleyen ve duman ihtiyacını gideren bir sigara çeşididir. 

 

 

 

 

Yasal otlardan oluşan sigaraların tat ve kokuları yoktur. Diğer sigara türlerinin bıraktığı kötü kokuyu bırakmayan American Spirit sigaralar oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Son derece hafiftir ve bağımlılık yapmaması sebebiyle normal sigaralarda içilen miktardan çok daha az bir miktarda tüketilmesini sağlar. 

 

 

American Spirit Sigara

 

 

Benzer sigaralarda bulunan amonyak, nikotin, katran, karbon monoksit, siyanür, tiner gibi sağlığa zararlı olacak hiçbir maddeyi barındırmamaktadır. American Spirit sigara içerisinde bu maddelerin bulunmaması kanser, solunum yolları rahatsızlıkları, damar tıkanıklığı, kalp krizi gibi hastalıkların oluşmasını azaltmaktadır. Fakat tamamen yok etmez. 

 

 

American Spirit Sigara

 

 

Sarı, turuncu, yeşil, mavi ve kırmızı renkli paketleri ile ilgi çeken American Spirit sigaralar, toplu karton halinde de sipariş edilebilmektedir. Logolarında ise bir Kızılderili figürü yer almaktadır. Sigara paketleri doğada çözülebilen ve geri dönüştürülebilen şekilde üretilmektedir. Sadece sigara ambalajları değil sigara kağıtları ve filtreleri de farklı görünüme sahiptir. Filtreli ve filtresiz olmak üzere iki çeşit American Spirit sigara bulunmaktadır. 

 

 

American Spirit Sigara

 

 

Tütünleri organik olarak sarılan Spirit sigaralar 25, 30 ve 35 gram olarak satılmaktadır. Sarılı bir formda satılan American Spirit sigarlar da bulunmaktadır. Satıldığı bölgeye göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Aromasız olması sebebiyle yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Birçok web sitesinde ve Free Shop’lardan American Spirit sigaraları temin edebilirsiniz. American Spirit’ler diğer tütün ürünlerine göre daha uygun fiyatlı sigaralar arasında yer almaktadır. 

 

 

American Spirit Sigara

 

American Spirit Sigara Satın Al

 

American Spirit sigara satın almak için anlaşmalı web siteleri tercih edebilirsiniz. Yurt dışı alışverişlerinde karşılaşılan gümrük uygulamalarını ve vergi işlemlerini Paket Oluştur veya Benim İçin Al servislerinden size uygun olanı seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Benim İçin Al ve Paket Oluştur hizmetleri arasındaki tek fark %8 banka komisyonu ücretidir. Tarafımıza gönderdiğiniz adresinize güvenilir bir şekilde teslimat yaparak siparişinizi size ulaştırıyoruz. Aşağıda verilen videolardan Amerikanpaketim’in ayırt edici özelliklerini öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp