Amazon Echo Buds

Dünyanın en prestijli ve kar marjı yüksek kurumlarından uluslararası alışveriş sitesi amazon.com kendi markasıyla piyasaya sürdüğü ürünlerle apple gibi devasa şirketlerle aşık atmaya devam ediyor. Amazon Echo Buds da bunlardan biri.

 

 

Amazon Echo Buds kablosuz kulaklık piyasasının gözdesi olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Özellikle ses kalitesi ve sözlü olarak komut alan kendi içindeki Alexa uygulaması dokunmatik bir işlem gerektirmeden istenilen şarkıdan, istenilen uygulamaya geçiş yaparak spor esnasında bile kulakta sabit kalabilecek şekilde tasarlanmış.

 

 

Eğer bir Amazon Echo Buds’a sahip olmak için heyecandan yerinizde duramamanızın sebebi, teknolojinin geldiği son noktayı temsil eden ürünlerden olan Amazon Echo Buds ise özellikleri hakkında sıkı bir araştırma yapmış ya da hakkında duyum almışsınızdır. Amerikasepetim.com olarak Amazon Echo Buds hakkında detaylı bilgidense yurt dışından getirtebileceğinizin bilgisini vermek yerinde olacaktır. Ve tavsiyemiz yurt dışı fiyatlarına da göz atmanızdan yana olaraktır. Çünkü Amazon Echo Buds hem yurt dışındaki fiyatlarıyla daha erişilebilir olarak satılıyor hem de yurt dışından sipariş edebilmek ütopik değil.

 

 

Amerikasepetim.com sayesinde Amazon Echo Buds da dahil olmak üzere aklınıza gelebilen her türlü ürün gümrüğe takılma riski olmadan size ulaştırılıyor. Bir kere Amazon Echo Buds bizzat amazon.com’un kendi ürünü olduğu için Amerika’ya sevkiyatı çok daha rahat olacaktır. Bizim de çalışma birimimiz Amerika’dadır dolayısıyla Amazon Echo Buds bize de daha kısa sürede ulaşacaktır. Amerikasepetim.com’a ulaştıktan en fazla 8 gün içinde de Amazon Echo Buds sizin Türkiye’deki adresinize teslim edilecektir.

 

 

Odun testeresinden teleskopa kadar, kozmetikten, supplemente kadar tüm ürünler gümrükten sorunsuz olarak geçiyor. Amazon Echo Buds da gümrüğe takılma riski olmadan geçecektir ve bir avantajı da ebat olarak çok küçük olmasıdır. Çünkü aynı paketin ağırlığı 1 kg’ı geçmezse o paketin gümrük ücreti aynıdır. Yani siz aynı pakete Amazon Echo Buds, kozmetik ve supplement gibi ürünler koyabiliyorsunuz. Dilerseniz paketlerinizi kategorize ederek de sipariş verebiliyorsunuz. Bunlar için daha önce alışveriş yapmadıysanız bize whatsapp ve [email protected] adreslerinden danışın lütfen.

 

 

İlk defa alışveriş yapacaksanız da yöntem 2 şekilde de sade, kolay ve sorunsuzca işleyerek tüm ürünler sigortalı olarak kapınıza kadar gelecektir. Öncelikle Amazon Echo Buds satın alırken teslimat adresi olarak Amerikasepetim.com’un Amerika’daki adresini gösterebiliyorsunuz.

 

 

2. Seçenek ise ‘’benim için al’’ sekmesinden Amazon Echo Buds ürün linkini bize gönderiyorsunuz satın alma işlemini sizin adınıza yapıp aynı şekilde gönderiyoruz.

 

 

** İki yöntemle de ödeme şekli aynıdır. Gümrük ücreti ve kargo ücreti de dahil olmak üzere, ödemeyi tek seferde toplam olarak kredi kartına taksitle, tek çekim ve havale yoluyla yapabilirsiniz. Sonradan ek ücret ödemezsiniz.

 

 

** Amazon Echo Buds siparişi ya da isterseniz başka ürün sipariş vermek için sorularınız varsa bize whatsapp ve [email protected] adreslerinden yazabilirsiniz.

 

 

** Ayrıca youtube ve instagramdan takip ederseniz seviniriz. Mutlu alışverişler dileriz.

Diğer Konular
whatsapp