BLOG YAZILARI

- Algenist Kozmetik

Sağlıklı bir cilt için belli takviyeler almak önemlidir. Güvenilir bir kozmetik markası arıyorsanız, Algenist vazgeçilmez markanız olacaktır. Algenist ürünlerini Amerika'dan nasıl sipariş verebilirim diyorsanız, Amerikasepetim sizin için var. Amerika'dan istediğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde adresinize kargolatabilirsiniz. Algenist ve Amerikasepetim hakkında daha fazla bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Algenist Hakkında

2011 yılında San Francisco’da Stoechel Frederic tarafından kurulan Algenist dünyanın en eski ve besin değeri açısından en zengin alglerinden biri olan Microalgae’den yaşlanma karşıtı ve renk düzenleyici yeniliklerini sunan bir güzellik markasıdır. Yıllar içinde kullanıcıların büyük beğenisini ve güvenini kazanan Algenist, en çok tercih edilen kozmetik markalarından biri olmayı başarmıştır.

 

 

Amacı doğaya saygılı, yenilikçi ve biyoteknolojiyi kullanarak doğal yollardan elde ettikleri sürdürülebilir bir yapıya sahip alglerden keşfettikleri alguronik asit sayesinde güzellik konusunda yepyeni bir inovasyona imza atmaktır. Algenist, doğal çevreyi zorlamadan temiz, güvenli, vegan ve son derece etkili formülleri sürdürülebilir bir şekilde üretmek için izlenebilir doğal, botanik içerik kaynaklarına güveniyor.

 

Algenist Kozmetik

 

Özel ve yenilikçi içerik keşifleri sayesinde 10 gün içerisinde gözle görülebilir değişimleri sağlayan formüller geliştirmiş ve bunları aktif bileşenlerle birlikte kombine etmiştir. Patentli bileşiği olan alguronik asitin keşfinden sonra üretmiş oldukları Activa Vegan Collagen, bitkilerden elde ettikleri kolojen moleküllerinden oluşmaktadır.

 

Algenist Kozmetik

 

En son içerik keşiflerinden olan Spirulina ve Vitamin C bir mavi yeşil alg türü olan Algenist’in kendi geliştirdiği bir biyoteknolojiye dayanmaktadır. Uzmanlıkları doğaya ve çevreye zarar vermeden insanlar için en güvenli, en etkili formülleri geliştirmek olan Algenist, araştırarak, test ederek ve doğru sunumlar yaparak sizlere en kaliteli ve en etkili ürünleri sunmaya çalışmaktadır.

 

Algenist Kozmetik

 

Genius Liquid Collagen, bitki kollajenleri ve mikroalg yağı boncukları içeren çığır açmış bir formüldür. Elde edilen bu formül sayesinde oluşan kırışıklıkları ve çizgileri gözle görülür ölçüde azaltır. Üstelik bu azalmayı 10 gün içerisinde gözlemleyebilirsiniz. Mikroalg yağı, cilt yüzeyinizi pürüzsüzleştirmek için omega vitaminlerini ve E vitaminini içermektedir.

 

Algenist Kozmetik

 

Genius Sleeping Collagen ise içerisindeki eşsiz formül sayesinde gün boyunca yüzünüzün maruz kaldığı etkileri gece bitene kadar düzeltir. Sizi sabah uyandığınızda pürüzsüz ve parlak bir yüzle karşılar. İçerisindeki Algenist’in patentli ürünü olan alguronik asit cildinizi taklit eden seramidleri ve mary thistle bitkisi ile birleşerek cildinizin nemlenmesini sağlamakta çizgilerden ve kırışıklıklardan sizi kurtarmaktadır.

 

Algenist Kozmetik

 

Algenist ürünlerinin etkinliğini güvenli bir şekilde sunmak için formülasyonlarını geliştirmektedir. Sadece küresel düzenleyici yönergelerini takip etmeyen Algenist, formüllerinin ve bileşenlerinin sıkı bir denetim ve incelemenin ardından AB formülasyon standartlarına uygun hale getirmiştir. Güncel olarak son derece etkili formülleri bulunan Algenist'in gelecekte de bu formülleri geliştirerek daha fazla probleme çözüm üretebileceğini öngörüyor.

 

Algenist Kozmetik

 

Algenist Türkiye Satış

Algenist ürünlerini Amerika'dan sipariş etmeniz sandığınızdan daha kolay. Amerikasepetim Amerika'dan alışverişi sizin için kolay hale getiriyor. Amerikasepetim sitemizi ziyaret ederek istediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu makale 24-03-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.