Air Jordan

Air Jordan! Aslında bazı esfaneleri anlatmaya çok da fazla gerek yoktur. Size bu makalemizde Air Jordan hikayesinin kısmen üzerinden geçecek olsak da asıl olarak bulamadığınız, yıllarca aradığınız Air Jordan modellerini Türkiye’ye nasıl getirteceğinizi anlatacağız.

 

 

 

Air Jordan Hakkında

 

Yaşlı veya genç fark etmeden herkesin hayallerini süsleyen Air Jordan ın yıllar süren ilham dolu yolculuğuna birlikte göz atalım. Air Jordan ünlü basketçi efsanevi isim Micheal Jordan dan ilham alınarak 1984 yılında sadece ona özel üretilmeye başlanan bir basketbol ayakkabısıdır. Nike ın alt kuruluşu olan Air Jordan ın halk ile buluşması üretiminden 8 ay sonra olmuştur. İlk Air Jordan ın piyasaya çıktığı dönemde Micheal Jordan ın henüz o kadar tanınan bir basketbolcu olmamasından dolayı satışlarla alakalı endişe duyulsa da çıktıktan kısa süre sonra ürün tükenmiştir. İnsanlar bu ayakkabıyı çok sevmiş ve onun ikonik olmasında önemli rol oynamışlardır. Nike ile anlaşmaya oturma konusunda endişe yaşayan Jordan ayakkabının ve kendisinin insanların gözündeki değerini gördüğünde aslında doğru bir karar verdiğini anlayabiliriz. Efsanevi ayakkabı Air Jordan ilk çıkan modelinde büyük bir logo ile bizi karşılıyordu. Bu logo herkes tarafından çok sevildi ve ünlü basketçi Micheal Jordan içinde potaların kanatları olduğu tüm o maçlarda şanını göklerde çıkardı.

 

 

Bu basketbol ayakkabısı her yeni sezonda farklı esin kaynakları ile tasarlanarak alıcıların beğenisine sunuldu. Her Air Jordan tasarımı beğenilmese de satışa sunulduğu anda tükendi ve artık bu ayakkabı ulaşılması güç ilahi bir şey haline geldi hayran kitlesinin gözünde. Tabi ki ilkler her zaman unutulmaz olarak kalır. İlk üretilen Air Jordan şimdiye kadar en çok beğenilen belki de ikonik olan basketbol ayakkabısı olarak anıldı.

 

 

Air Jordan Satın Al

 

Air Jordan’ın ister ikonik, ister yeni modellerini öncelikle Nike.com Amerika sitesinden inceleyin. Eğer buradan ya da Air Jordan ürünlerini satan footlocker gibi 3rd part sitelerden bulamadıysanız işte size ipucu gibi ipucu. Eğer hala tanışmadıysanız sizi ebay ile tanıştıralım.

 

 

Air Jordan Modelleri Ebay

 

Öncelikle gerçeği sahteden ayıralım. Ebay hakkında bilginiz yoksa, ebay sıfır ya da ikinci el ürünlerin satıldığı devasa bir platform. Burada dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Sahte ürün tuzağına düşmeyin. Bir ürünün fiyatı çok ucuzsa ya da satıcının feedback sayısı 10’un altındaysa bu bir red flagdır ve uzak durun.

 

 

Eğer bir ürün çok zor bulunuyorsa ve sıfırı yoksa - ki olmayabilir -temiz bir ikinci el de tercih edebilirsiniz.

 

 

Son olarak ebay’den bir ürün alırken muhakkak Benim için satın al servisimizi kullanın. Böylece satıcıyla bir muhatap oluruz ve olası bir sorunla karşılaştığınızda ürün orijinal olmaması, farklı gelmesi ya da hiç gelmemesi gibi biz sorununuzu çözeriz.

 

 

Peki nasıl sipariş vereceksiniz? Ebay.com’a girin, search alanına Air Jordan yazın ve başlayın gezmeye. Ardından istediğiniz ürünü seçin ve aşağıdaki videodaki adımlarımızı izleyin. Aklınıza takılan tüm sorular için ise bize Whatsapp hattımızdan yazın.

 

Diğer Konular
whatsapp